uitslagen vrouwen

Seizoen 2018-2019:

24/02:
Oostmalle (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Loes Sels (Bel), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Shirin van Anrooij (Ned)
 

23/02:
Leuven (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Shirin van Anrooij (Ned), 8. Maud Kaptehijns (Ned), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Anna Kay (Gbr)
 

17/02:

Hulst (Ned)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Inge van der Heijden (Ned), 4. Katherine Compton (USA), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Loes Sels (Ned), 7. Laura Verdonshot (Bel), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Anna Kay (Gbr)

16/02: 

SP Middelkerke (Bel)

1. Denise Betsema  (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Loes Sels (Bel), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Yara Kastelijn (Ned), 8. Annemarie Worst (Ned), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

10/02:
SP Hoogstraten (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Loes Sels (Bel), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

09/02:
Lille (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Loes Sels (Bel), 4. Inge van der Heijden, 5. Nikki Brammeier, 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Annemarie Worst, 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

 

06/03:
Parkcross Maldegem:

1. Denise Betsema (Ned), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Rebecca Fahringer (USA), 10. Manon Bakker (Ned)
 

02/03:

WK Veldrijden Bogense (Den)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Denise Betsema (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Jolanda Neff (Zwi), 7. Katy Keough (USA), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Ellen van Loy (Bel)

 

27/01:

WB-finale Hoogerheide (Ned)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Katherine Compton (USA), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Kaitlin Keough (USA), 7. Denise Betsema (Ned), 8. Loes Sels (Bel), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Christine Majerus (Lux)

26/01:

Rucphen (Ned)

1. Inge van der Heijden, 2. Manon Bakker, 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Aniek van Alphen, 5. Sofie van Rooijen, 6. Geerte Hoeke, 7. Monique van de Ree, 8. Veerle Goossens, 9. Mascha Mulder, 10. Irene Trabazzo (Spa)

20/01:
Pontchâteau (Fra) WB

1. Marianne Vos (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Annemarie Worst (Ned), 8. Fleur Nagengast (Ned), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Katherine Compton (USA)

13/01:
Otegem (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Katherine Compton (USA), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Anna Kay (Gbr), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Christine Majerus (Lux)

13/01:
NK Veldrijden Huijbergen (Ned)

1. Lucinda Brand, 2. Marianne Vos, 3. Maud Kaptheijns, 4. Denise Betsema, 5. Sophie de Boer, 6. Annemarie Worst, 7. Geerte Hoeke, 8. Lizzy Witlox, 9. Monique van de Ree, 10. Veerle Goossens

06/01:
Brussel DVV Trofee (Bel)

1. Ceylin del Carmen ALvarado (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Katie Compton (USA), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Alice Maria Arzufi (Ita), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Kaitlin Keough (USA)

05/01:
Gullegem (Bel)

1. Loes Sels (Bel), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Fleur Nagengast (Ned), 7. Anna Kay (Gbr), 8. Kaitlin Keough (USA), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Marion NOrbert Riberolle (Fra)

01/01:
GP Sven Nys Baal (Bel

1. Jolanda Neff (Zwi), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Loes Sels (Bel), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Katie Compton (USA), 7. Kaitlin Keough (USA), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Jennifer Jackson (Can)

 

28/12:
Azencross Loenhout

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Nikki Brammeier (Gbr), 7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Ellen Van Loy (Bel), 10. Katherine Compton (USA)

26/12:
WB Heusden-Zolder (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Loes Sels (Bel), 7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Eva Lechner (Ita)

22/12:
Waaslandcross Sint-Niklaas (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Loes Sels (Bel), 3. Katherine Compton (USA), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Geerte Hoeke (Ned), 6. Aniek van Alphen (Ned), 7. Susanne Meistrok (Ned), 8. Pauline Delhaye (Fra), 9. Mascha Mulder (Ned), 10. Mari-Liis Mottus (Est)


23/12:
WB Namen (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Jolanda Neff (Zwi), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Denise Betsema (Ned), 8. Kaitlin Keough (USA), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Loes Sels (Bel)

16/12:
SP Zonhoven (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Alice Maria ARzuffi (Ita), 6. Loes Sels (Bel), 7. INge van der Heijden (Ned), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Shirin van Anrooij (Ned)

15/12:

Antwerpen (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Eva Lechner (Ita)

09/12:
Overijse (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Loes Sels (Bel), 6. Ffion James (Gbr), 7. Harriet Harnden (Gbr), 8. Marion Norbert Riberolle (Fra), 9. Shirin van Anrooij (Ned), 10. Pauline Delhaye (Fra)

08/12:
Essen (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Loes Sels (Bel), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Fleur Nagengast (Ned), 8. Yara Kastelijn (Ned), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Geerte Hoeke (Ned)

02/12:

Zilvermeercross Mol (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Inge van der Heijden (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Kim van de Steene (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Joyce Vanderbeken (Bel), 8. Rochette Maghalie (Can), 9. Puck Pieterse (Ned), 10. Aniek van Alphen (Ned)


01/12:
Hasselt (Bel)

1. Ellen van Loy (Bel), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Inge van der Heijden (NEd), 6. Marthe Truyen (Bel), 7. Joyce Vanderbeken (Bel), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Maghalie Rochette (Can), 10. Lizzy Witlox (Ned)

24/11:

WB Koksijde

1. Denise Betsema (Ned), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Ellen van Loy (Bel), 9.Evie Richards (Gbr), 10. Fleur Nagengast( Ned)

23/11:

Ambiancecross:
1. Denise Betsema (Ned), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Loes Sels (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Helen Wyman (Gbr)

 

18/11:
Hamme (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Loes Sels (Bel), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Eva Lechner (Ita), 9. Yara Kastelijn (Ned), 10. Puck Pieterse (Ned)

17/11 Tabor (Tsj) WB:

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Alica Maria Arzuffi (Ita), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Ceylin Alvarado (Ned), 8. Aida Nuno Palacio (Spa), 9. Pavla Havlikova (Tsj), 10. Katerina Nash (Tsj)

11/11:
SP Gavere (Bel)

1. Alice Maria Arzuffi (Ita), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 8. Lucinda Brand (Ned), 9. Kim van de Steene (Bel), 10. Denise Betsema (Ned)

10/11:

Niel (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Loes Sels (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Kim van der Steene (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Nikki Brammeier (Gbr), 7. Elle Anderson (USA), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Marion Norbert (Fra), 10. Eva Lechner (Ita)

EK Veldrijden Rosmalen (Ned)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Alice Maria Arzuffi (Ita), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Helen Wyman (Gbr), 10. Laura Verdonschot (Bel) 

01/11:

Koppenbergcross (Bel)

1. Kim van de Steene (Bel), 2 ALice Maria Arzuffi (ita), 3. Annemarie WOrst (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Geerte Hoeke (Ned), 6. Sanne Cant (Bel),  7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Elle Anderson (USA)

28/10:

SP-cross Ruddervoorde (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Kim van de Steene (Bel), 4. Denise Betsema (Ned), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Alice Maria Arzuffi (Ita), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Maud Kaptheijns (Bel), 10. NIkki brammeier (Gbr)

27/10:
GP Neerpelt (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Mari-Liis Mottus (Est), 8. Pauline Delhaye (Fra), 9. Lizzy Witlox (Ned), 10. Emily Wadsworth (Gbr)

23/10:

Kiremko Nacht van Woerden (Ned)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Inge van der Heijden (Ned), 6. Elle Anderson (USA), 7. Yara Kastelijn (Ned), 8. Anna Kay (Gbr), 9. Susanne Meistrok (Ned), 10. Puck Pieterse (Ned)


21/10:
WB Bern (Zwi)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Katherine Compton (USA), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Maghalie Rochette (Can), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Kaitlin Keough (USA)

 

20/10:
Boom (Bel) C1

1. Kim van de Steene (Bel), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Geerte Hoeke (Ned), 8. Elle Anderson (USA), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

18/10:
Kermiscross Ardooie (Bel) C1

1. Loes Sels (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Katie Compton (USA), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Kim van de Steene (Bel), 6. Geerte Hoeke (Ned), 7. Elle Anderson (USA), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Anna Kay (Gbr), 10. Pauline Delhaye (Fra)

14/10:

Gieten (Ned)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Alice Maria Arzuffi (Ita), 4. Loes Sels (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Denise Betsema (Ned), 7. Sanne Cant (Bel), 8. FLeur Nagengast (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Elle Anderson (USA)

07/10:

Hotondcross Ronse (Bel) C1:
1. Marianne Vos (Ned), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Kim van de Steene (Bel), 7. Inge van der Heijden (Ned), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Sophie de Boer (Ned)

07/10:
EKZ Cross Aigle (Zwi) C1:

1. Denise Betsema (Ned), 2. Pavla Havlikova (Tsj), 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Nicole Koller (Zwi), 5. Rebecca Gariboldi (Ita) 25, 6. Elisabeth Brandau (Dui), 7. Marlene Petit (Fra), 8. Marlene Morel (Fra), 9. Francesca Baroni (Ita), 10. Perrine Clauzel (Fra)

06/10:
Berencross Meulenbeke (Bel) C2:

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Loes Sels (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Elle Anderson (USA), 7. Joyce Vanderbeken (Bel), 8. Lizzy Witlox (Ned), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Lindy van Anrooij (Bel)

30/09:
Jingle Cross (USA) C1:

1. Katerina Nash (Rsj), 2. Maghalie Rochette (Can), 3. Ellen Noble (USA), 4. Kaitlin Keough (USA), 5. Evie Richards (Gbr), 6. Sunny Gilbert (USA), 7. Clara Honsinger (USA), 8. Rebecca Fahringer (USA), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Katie Clouse (USA)

29/09:
Jingle Cross (USA) CDM:

1. Kaitlin Keough (USA), 2. Evie Richards (Gbr), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Katerina Nash (Tsj), 8. Caroline Mani (Fra), 9. Maghalie Rochette (Can), 10. Loes Sels (Bel)

29/09:
Poprad (Tsj) C1

1. Denise Betsema (Ned), 2. Kata Blana Vas (Hun), 3. Marion Norbert (Fra), 4. Joyce Vanderbeken (Bel), 5. Janka Keseg (Svk), 6. Nikola Bajgerova (Tsj), 7. Nadja Heigl (Oos), 8. Bethany Crumpton (Gbr), 8. Magdalena Misonova (Tsj), 10. Kristina Thrane (Den) 

28/09:
Unikov (Tsj) C1

1. Laura Verdonschot (Bel), 2. Joyce Vanderbeken (Bel), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Jitka Cabelicka (Tsj), 5. Karla Stepanova (Tsj), 6. Bethany Crumpton (Gbr), 7. Kata Blanka Vas (Hun), 8. Elizabeth Ungermanova (Tsj), 9. Janka Keseg Stevkova (Sk), 10. Marion NOrbert Riberolle (Fra)

23/09:

WB Waterloo (USA)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Ellen Noble (USA), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Evie Richards (Gbr), 5. Loes Sels (Bel), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Sofia Gomez (Arg), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Sanne Cant (Bel)

 

Seizoen 2017-2018:

25/02:
Sluitingscross Oostmalle:

1. Loes Sels (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Fleur Nagengast (Ned), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Karen Verhestraeten (Bel)

 

18/02:
Vestingcross Hulst (Ned)

1. Laura Verdonschot (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel) 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Elle Anderson (USA), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)

17/02:
Middelkerke (Bel) C1 (SP)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Kim van de Steene (Bel), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Jolien Verschueren (Bel), 10. Nikki Brammeier (Gbr)

11/02:
SP-veldrit van Hoogstraten (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Elle Anderson (USA), 10. Loes Sels (Bel)


10/02:
Krawatencross Lille (DVV) (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Loes Sels (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

WK Valkenburg (Ned):

1. Sanne Cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Elisabeth Brandau (Dui), 6. Kaitlin Keough (USA), 7. Eva Lechner (Ita), 8 . Elle Anderson (USA), 9. Marlene Petit (Fra), 10. Caroline Mani (Fra)

28/01:

 WB Hoogerheide (Ned)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Eva Lechner (Ita), 3. Evie Richards (Gbr), 4. Marianne Vos (Ned), 5. Kaitlin Keough (USA), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Christine Majerus (Lux), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

27/01:
GP Rucphen (Ned)

1. Loes Sels (Bel), 2. Manon Bakker (Ned), 3. Christine Majerus (Lux), 4. Alicia Franck (Bel), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Suzanne Verhoeven (Bel), 7. Ehster van der Burg (Ned), 8. Karen Verhestraeten (Bel), 9. Mascha Mulder (Ned), 10. Aniek van Alphen (Ned)

 

21/01:
WB Nommay (Fra)

1. Katherine Compton (USA), 2. Kaitlin Keough (USA), 3. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 4. Helen Wyman (Gbr), 5. Christine Majerus (Lux), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Jolanda Neff (Zwi), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Caroline Mani (Fra)

15/01:

Otegem (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Christine Majerus (Lux), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Elle Anderson (USA), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Loes Sels (Bel), 7. Thalita de Jong (Ned), 8. Geerte Hoeke (Ned), 9. JOlien Verschueren (Bel), 10. Manon Bakker (Ned)

14/01:
NK Veldrijden Elite: 1. Lucinda Brand, 2. Maud Kaptheijns, 3. Annemarie Worst, 4. Geerte Hoeke, 5. Thalita de Jong, 6. Anna van der Breggen, 7. Denise Betsema, 8. Bianca van den Hoek, 9. Lizzy Witlox, 10. Veerle Goossens

01/01: Baal (DVV Trofee) (Bel)
1. Katherine Compton (USA), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Loes Sels (Bel)

30/12: Diegem (SP) (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Laurea Verdonschot (Bel), 6. Elle Anderson (USA)< 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Annemarie Worst (Ned), 9. Marianne Vos (Ned), 10. Inge van der Heijden (Ned)

Loenhout (Bel) C1
1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Katherine Compton (USA), 4. Eva Lechner (Ita), 5. Loes Sels (Bel), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Kim van de Steene (Bel)

17/12:
WB Veldrit Namen (WB (Bel)

1. Evie Richards (Gbr), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Katie Compton (USA), 5. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 6. Kaitlin Keough (USA), 7. Katerina Nash (Tsj), 8. Jolanda Neff (Zwi), 9. Lucinda Brand (Ned), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

16/12:

Scheldecross Antwerpen (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Katerina Nash (Tsj), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Maud Kaptheijns (Bel), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Marianne Vos (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Denise Betsema (Ned)

10/12:
Overijse (Bel) C1

1. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Katherine Compton (USA), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Annemarie Worat (Ned), 7. Evie Richards (Gbr), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9.Ellen Noble (USA), 10. Kim van de Steene (Bel)

09/12:

Essen (IJsboerke Trophy) C1
1. Sanne Cant (Bel), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Katherine Compton (USA), 4. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 5. Loes Sels (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Evie Richards (Gbr), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Kim van de Steene (Bel)

03/12:
Zilvermeercross Mol (Bel) C2
1. Lucinda Brand (Ned), 2. Kim van de Steene (Bel), 3. Loes Sels (Bel), 4. Katherine Compton (USA), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Inge van der Heijden (Bel), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Elle Anderson (USA), 9. Geerte Hoeke (Ned), 10. Bianca van den Hoek (Ned)

02/12:
Hasselt (Bel) C1

1. Loes Sels (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Bel), 4. Karen Verhestraeten (Bel), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Esther van der Burg (Ned), 10. Veerle Goossens (Ned)

 

26/11:
Flandriencross Hamme (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen Noble (USA), 3. Katherine Compton (USA), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Alica Maria Arzuffi (Ita), 9. Loes Sels (Bel), 10. Laura Verdonschot (Bel)

25/11:

Zeven (Dui) WB

1. Sanne Cant (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Katherine Compton (USA), 4. Katerina Nash (Tsj), 5. Sophie de Boer (Ned), 6. Jolien Verschueren (Bel), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Loes Sels (Bel), 10. Laura Verdonschot (Bel)

19/11: 
Bogense (Den) WB

1. Sanne Cant (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Kaitlin Keough (USA), 4. Eva Lechner (Dui), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Katerina Nash (Tsj), 7. Loes Sels (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Nikki Brammeier (Gbr)

12/11:
SP Gavere (Bel)

1. Ellen van Loy (Bel), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Kim van de Steene (Bel), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Christine Majerus (Pol), 8. Jolien Verschueren (Bel), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Katherine Compton (USA)

11/11:
Jaarmarktcross Niel (Bel) (2)

1. Nikki Brammeier (Gbr), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Elle Anderson (USA), 6. Nikola Noskova (Tsj), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Denise Betsema (Ned), 9. Axelle Ballaert (Bel), 10. Sanne Cant (Bel)

05/11:

EK Veldrijden Tabor (Tsj)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Alice Maria Arzuffi (Ita), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Maud Kaptheijns (Ned)

 

01/11:

Koppenbergcross DVV Trofee (Bel) C1

1. Helen Wyman (Gbr), 2. Katherine Compton (USA), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Kim van de Steene (Bel), 6. Geerte Hoeke (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Elle Anderson (USA), 10. Loes Sels (Bel)

29/10:

SP-veldrit Ruddervoorde (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Fleur Nagengast (Ned)

28-10:

GP Brabant Rosmalen:

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Denise Betsema (Ned), 7. Fleur Nagengast (Ned), 8. Manon Bakker (Ned), 9. Yara Kastelijn (Ned), 10. Elle Anderson (USA)

24/10:

Kiremko Nacht van Woerden (Ned) C2

1. Helen Wyman (Gbr), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Ceylin Alvarado (Ned), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Fleur Nagengast (Ned), 7. Lindy van Anrooij (Ned), 8. Julia Boschker (Ned), 9. Aniek van Alphen (Ned), 10. Maaike de Heij (Ned)

22/10:

WB Koksijde (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Katherine Compton (USA), 6. Lucinda Brand (Ned), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Kaitlin Keough (USA), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Pavla Havlikova (Tsj)

21/10:

SP Boom (Bel) C1

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Jolien Verschueren (Bel), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Denise Betsema (Ned), 9. Nikola Noskova (Tsj), 10. Fleur Nagengast 

15/10:
SP Zonhoven (Bel) C1

1. Maud Kaptheijns (Bel), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Katherine Compton (USA), 8. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Elle Anderson (USA)

14/10:
Poldercross Kruibeke (Bel) C2

1. Katherine Compton (USA), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Alicia Franck (Bel), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Maria Alice Arzuffi (Ita), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

08/10:

Ronse (Bel) C1
1. Katie Compton (USA), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Helen Wyman (Gebr), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Maria Alice Arzuffi (Ita), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Kim van de Steene (Bel)

07/10:
Berencross Meulebeke (Bel) C2 

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Loes Sels (Bel), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Elle ANderson (USA), 6. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Denise Betsema (Ned)

01/10:

Superprestige Gieten:

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Ele Anderson (USA), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Annemarie Worst (Ned), 8. Loes Sels (Bel), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Yara Kastelijn (Ned)

17/09:

WB Iowa City (USA)

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Kaitlin Keough (USA), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Caroline Mani (Fra), 7. Annika Langvad (Den), 8. Ellen Noble (USA), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Eva Lechner (Ita)

17/09:
EKZ Cross Baden (Zwi/C1)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Pavla Havlikova (Tsj), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Jasmin Eggermann (Zwi) 6. Marlene Morel (Fra), 7. Suzanne Verhoeven (Bel), 8. Nadja Heigl (Oos), 9. NOemi Ruegg (Zwi), 10. Magdalena Sadlecka (Pol)

15/09:
Jingle Cross (USA/C1)

1. Kaitlin Keough (USA), 2. Katherine Compton (USA), 3. Caroline Mani (Fra), 4. Helen Wyman (Gbr), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Annika Langvad (Den), 7. Crystal Anthony (USA), 8. Sunny Gilbert (USA), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Courtenay McFadden (USA) 

10/09:
Eeklo (Bel/C2)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Alicia Franck (Bel), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

 

2016-2017:

19/02:
Oostmalle (Bel):

1. Sanne Cant (Bel), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Loes Sels (Bel), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)

18/02:
Soudalcross Leuven (Bel)

1. Katie Compton (USA), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Alicia Franck (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Denise Betsema (Ned), 9. Pauline Delhaye (Fra), 10. Lindy van Anrooij (Ned)

12/02:
Vestingscross Hulst (Ned)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Manon Bakker Ned), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Loes Sels (Bel)

11/02:
Middelkerke (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Elle Anderson (USA), 9. Loes Sels (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)05/02:

SP-cross Hoogstraten (Bel)

1. Sophie de Boer (Ned), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Katherine Compton (USA), 7. Kaitlin Antonneau (USA), 8. Elle Anderson (USA), 9. Marianne Vos (Ned), 10. Alicia Franck (Ned)

04/02:

Krawatencross Lille (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Nedd), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Katherine Compton (USA), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Loes Sels (Bel), 8. Manon Bakker (Ned), 9. Karen verhestraeten (Bel), 10. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)

01/02:
Parkcross Maldgem (Bel) C2

1. Marianne Vos (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Alicia Franck (Bel), 8. Jolien Verschueren (Bel), 9. Kaitlin Antonneau (USA), 10. Veerle Goossens (Ned)

28/01:

WK Veldrijden Bieles:

1. Sanne Cant (Bel), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Lucinda Brand (Ned)

22/01:
Hoogerheide (Ned)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Evie Richards (Gbr), 7. Katerina Nash (Tsj), 8. Sophie de Boer (Ned), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Christine Majerus (Lux)

21/01:
Rucphen (Ned)

1. Laura Verdonschot (Bel), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Karen Verhestraeten (Bel), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Maaike de Heij (Ned), 8. Veerle Goossens (Ned), 9. Esther van de Burg (Ned), 10. Aida Nuno Palacio (Spa)

21/01:
Zonnebeke (Bel)

1. Thalita de Jong (Ned), 2. Christine Majerus (Lux), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Linda ter Beek (Ned), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Pavla Havlikova (Tsj), 8. Lindy van Anrooij (Ned), 9. Jolien Verschueren (Bel), 10. Nikola Noskova (Tsj)

15/01:
WB Fiuggi (Ita)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Katerina Nash (Tsj), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Ellen Noble (USA), 9. Chiara Teocchi (Ita), 10. NIkola Noskova (Tsj)

 

04/01:
Centrumcross Surhuisterveen (Ned)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Yara Kastelijn (Ned), 3. Alicia Franck (Bel), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Fleur Nagengast (Ned), 6. Julia Bosschker (Ned), 7. Floor Weerink (Ned), 8. Lizzy Witlox (Ned), 9. Karlijn Swinkels (Ned), 10. Laura Krans (Ned)

01/01:
GP Sven Nys Baal (Bel) C1

1. Marianne Vos (Ned), 2. Ellen van Loy (Bel) 3. Thalita de Jong (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Anne Terpstra (Ned), 10. Elle Anderson (USA)

29/12:
Azencross Loenhout (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Thalita de Jong (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Lucinda Brand (Ned), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Bel), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Pavla Havlikova (Tsj), 10. Loes Sels (Bel)

26/12:
Veldrit Heusden-Zolder (WB) (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Christine Majerus (Lux), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Amanda Miller (USA)

23/12:

Diegem SP (Bel) C1
1. Marianne Vos (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Christine Majerus (Lux), 9. Amanda Miller (USA), 10. Jolien Verschueren (Bel)

18/12:
WB Namen (Bel)

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Eva Lechner (Ita), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Christine Majerus (Lux), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Amanda Miller (USA), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Lucinda Brand (Ned), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

17/12: 
Veldrit Antwerpen (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Marianne Vos (Ned), 5. Thalita de Jong (Ned), 6. Nikki Brammeier (Gbr), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Kaitlin Antonneau (USA), 9. Pavla Havlikova (Tsj), 10. Ellen van Loy (Bel)
 

11/12:
Overijse (Bel) C1

1. Sophie de Boer (Ned), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. ALice Maria Arzuffi (Ita), 6. Kaitlin Antonneau (USA), 7. Ffion James (Gbr), 8. Lucinda Brand (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Anne Terpstra (Ned)

10/12:

Essen (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Thalita de Jong (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Kaitlin Antonneau (USA), 8. Emma White (USA), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Loes Sels (Bel)

04/12:
Zwartemeercross Mol (Bel) C2

1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Lindy van Anrooij (Ned), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Pauline Delhaye (Fra)

03/12:

SP Francorchamps (Bel)

1. Thalita de Jong (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Christine Majerus (Lux), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Elle Anderson (USA), 6. Geerte Hoeke (Ned), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Githa Michiels (Bel), 10. Loes Sels (Bel)

27/11:
Veldrit Hamme (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Thalita de Jong (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Pavla Havlikova (Tsj), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Alicia Franck (Bel), 9. Loes Sels (Bel), 10. Karen Verhestraeten (Bel)

26/11:

Poldercross Zeven WB (Dui):

1. Sanne cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. ALice Maria Arzuffi (Ita), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Thalita de Jong (Ned), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Pavla Havlikova (Tsj), 10. Ellen Noble (USA)

19/11:
Soudal Classic Hasselt (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Elle Anderson (USA), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Joyce Vanderbeken (Bel), 6. Githa Michiels (Bel), 7. Monique van de Ree (Ned), 8. Veerle Goossens (Bel), 9. Linda ter Beek (Ned), 10. JOlien Verschueren (Bel)

17/11:
Slany (Tsj) C1

1. Pavla Havlikova (Tsj), 2. Nikola Noskova (Tsj), 3. Martina Mikulaskova (Tsj), 4. Nadja Heigl (Oos), 5. Jana Czeczinkarova (Tsj), 6. Anne Terpstra (Ned), 7. Karla Stepanova (Tsj), 8. Janka Stevkova (tsj), 9. Vendula Kuntova (Tsj), 10. Nikola Bajgerova (Tsj)

13/11:
Gavere Superprestige (Bel)  C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Christine Majerus (Lux), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Alicia Franck (Bel), 9. Elle Anderson (USA), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

06/11: 

Ruddervoorde (SP) (Bel) C1
1. Sophie de Boer (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Alice Arzuffi (Ita), 5. Christine Majerus (Lux), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Elle Anderson (USA), 8. Alica Franck (Bel), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Loes Sels (Bel)

06/11:
Hittnau (Zwi) C1

1. Nicolle Koller (Zwi), 2. Sina Frei (Zwi), 3. Jasmin Egger (Zwi), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Pavla Havlikova (Tsj), 6. Marlene Petit (Fra), 87. Lisemarie Henzelin (Zwi), 8. Jolanda Neff (Zwi), 9. Perrine Clauzel (Fra), 10. Nadja Heigl (oos)

 

05/11:
GP Luzern-Pfaffnau (Zwi) C2

1. Manon Bakker (Ned), 2. Tatiana Jasekova (Svk), 3. Tina Zuger (Zwi), 4. Jade Wiel (Fra), 5. Rebecca Gariboldi (Ita), 6. Mara Schwager (Dui), 7. Rebekka Estermann (Zwi), 8. Franziska Wymann (Zwi), 9. Michelle Schatti (Zwi)

05/11:
Waaslandcross Sint Niklaas (Bel) C2

1. Sanne Cant (Bel), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Elle Anderson (USA), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Loes Sels (Bel), 8. Geerte Hoeke (Ned), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Bianca van den Hoek (Ned)

01/11 Koppenbergcross (Bel) C1

1. Jolien Verschueren (Bel), 2. Thalita de Jong (Ned), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Alicia Franck (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Nikola Noskova (Tsj), 10. Geerte Hoeke (Ned)

30/10: EK Veldrijden Pont-Château (Fra) 
1. Thalita de Jong (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Caroline Mani (Fra), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Pavla Havlikova (Tsj), 8. Sophie de Boer (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Perrine Clauzel (Fra)

25/10:
Nacht van Woerden (Ned) C2

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Pavla Havlikova (Tsj), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Elle Anderson (USA), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Bianca van den Hoek (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Julia Boschker (Ned)

23/10:
Cauberg Cyclo-Cross Valkenburg (Ned)

1. Thalita de Jong (Ned), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Amanda Miller (USA), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Caroline Mani (Fra), 8. Kaitlin Antonneau (USA), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Helen Wyman (Gbr)

22/10:
Niels Albert CX Boom (Bel) C2

1. Jolien Verschueren (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Rebecca Fahringer (USA), 4. Ghita Michiels (Bel), 5. Geerte Hoeke (Ned), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Lindy van Anroij (Ned), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Aga Erlandsson (Zwe), 10. Ffion James (Gbr)

20/10: 
Ardooie (Bel) C2

1. Sanne cant (Bel), 2. Thalita de Jong (Ned), 3. Elle Anderson (USA), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Rebecca Fahringer (USA), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
 

16/10:

Zonhoven (Bel) Superprestige:
1. Sanne Cant (Bel), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Kaitlin Antonneau (USA), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Ceylin del Carman Alvarado

16/10:

Contern (Lux)

1. Thalita de Jong (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Joyce Vanderbeken (Bel), 4. Karen Verhestraeten (Bel), 5. Linda ter Beek (Ned),6. Suzanne Verhoeven (Ned), 7. Fabienne Schaus (Lux), 8. Elena Valentini (Ita), 9. Nathalie Lamborelle (Lux), 10. Laura Krans (Ned)

15/10:
Poldercross Kruibeke (Bel) C2

1. Jolien Verschueren (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Kaitlin Antonneau (USA), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. ALica Francx (Bel), 9. Geerte Hoeke (Ned), 10.  Ghita Michiels (Bel)

09/10: Hotondcross Ronse (Bel) IJsboerke Trofee C1
1. Thalita de Jong (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Pavla Havlikova (Tsj), 5. Lucinda Brand (Ned), 6. Jolien Verschueren (Bel), 7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Laura Verdonschot (Bel)

08/10 Berencross Meuelebeke (Bel) C2
1. Ellen van Loy (Bel), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Joyce Vanderbeken (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Karen Verhestraeten (Bel), 6. Pauline Delhaye (Fra), 7. Elena Valentini (Ita), 8. Shana Maes (Bel), 9. Axelle Bellaert (Bel), 10. Geerte Hoeke (Bel)

02/10: 
Gieten (Ned) Superprestige

1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Elle Anderson (USA), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Loes sels (Bel), 9. Yara Kastelijn (Ned), 10. Annemarie Worst (Ned)

24/09:

Iowa (USA)

1. Katherine Compton (USA), 2. Caroline Mani (Fra), 3. Kaitlin Antonneau (USA), 4. Katerina Nash (Tsj), 5. Ellen Noble (USA), 6. Catharine Pendrel (Can), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Eva Lechner (Ita), 9. Helen Wyman (Gbr), 10. Amanda Miller (USA)

21/09:

WB Las Vegas (USA)

1. Sophie de Boer (Ned), 2. Katerina Nash (Tsj), 3. Katherine Compton (USA), 4. Amanda Miller (USA), 5. Caroline Mani (Fra), 6. Rebecca Fahringer (USA), 7. Catharine Pendrel (Can), 8. Ellen Noble (USA), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Courtenay McFadden (USA)

11/09: 
Brico-Cross Geraardsbergen (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Joyce Vanderbeken (Bel), 5. Githa Michiels (Bel), 6. Karen Verhestraeten (Bel), 7. Loes Sels (Bel), 8. Alicia Franck (Bel), 9. Carmen del Ceylin Alvarado (Ned), 10. Linda ter Beek (Ned)

2015-2016:

21/02: Sluitingscross Oostmalle (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Loes Sels (Bel), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Sanne van Paassen (Ned), 8. Elle Anderson (USA), 9. Laura Verdonschot (Ned), 10. Karen Verhaestraeten (Bel)

13/02: SP Middelkerke (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Elle Anderson (USA), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Sanne van Paassen (Ned)

07/02: SP Hoogstraten (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Sanne van Paassen (Ned), 6. Pavla Havlikova (Tsj), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Loes Sels (Bel), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

06/02: Sint-Niklaas (Bel) C2
1. Thalita de Jong (Ned), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Loes Sels (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Pavla Havlikova (Tsj), 9. Bianca van den Hoek (Ned), 10. Laura Verdonschot (Bel)

03/02: Parkcross Maldegem (Bel) C2
1. Sanne Cant (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Loes Sels (Bel), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Elle Anderson (USA), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Bianca van den Hoek (Ned), 10. Manon Bakker (Ned)

30-01: Wk Veldrijden Heusden-Zolder (Bel)
1. Thalita de Jong (Ned), 2. Carolini Mani (Fra), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Sophie de BOer (Ned), 5. Nikki Harris (Gbr), 6. Sabrina Stultiens (Ned), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Kaitlin Antonneau (USA), 9. Christine Majerus (Lux), 10. Sanne van Paassen (Ned)

24/01: GP Van der Poel  Hoogerheide (Ned) (WB)

1. Sophie de Boer (Ned), 2. Thalita de Jong (Ned), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Caroline Mani (Fra), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Jolien Verschueren (Bel), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Eva Lechner (Ita), 9. Christine Majerus (Lux), 10. Sabrina Stultiens (Ned)

23/01: Veldrit van Rucphen (Ned) 
1.Helen Wyman (Gbr), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Sanne van Paassen (Ned), 4. Loes Sels (Bel), 5. Pavla Havlikova (Tsj), 6. Christine Majerus (Lux), 7. Bianca van den Hoek (Ned), 8. Asa Maria Erlandsson (Zwe), 9. Suzanne Verhoeven (Ned), 10. Margriet Kloppenburg (Den)

17/01: Lignieres en Berry (Fra) (WB)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Caroline Mani (Fra), 5. Kaitlin Antonneau (USA), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Pavla Havlikova (Tsj), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Nikki Harris (Gbr)

03/01: Leuven (Bel)
1. Sophie de Boer (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Femke van den Driessche (Bel), 5. Jolien Verschueren (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Sabrina Stultiens (Ned), 8. Christine Majerus (Lux), 9. Mical Dyck (Can), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

02/01: Surhuisterveen (Ned)
1. Anna van der Breggen (Ned), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Joyce Vanderbeken (Bel), 4. Lizzy Witlox (Ned), 5. Fleur Nagengast (Ned), 6. Esmee Oosterman (Ned), 7. Karlijn Swinkels (Ned), 8. Geerte Hoeke (Ned), 9. Monique van de Ree (Ned), 10. Inge van der Heijden (Ned)

30-12: Bredene (Bel)

1. Thalita de Jong (Bel), 2. Joyce Vanderbeken (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Karen Verhestraeten (Bel), 5. Bianca van den Hoek (Ned), 6. Lindy van Anroij (Ned), 7. Esther van der Burg (Ned), 8. Monique van de Ree (Ned), 9. Emily Wadsworth (Gbr), 10. Asa Erlandsson (Zwe)

29-12: Loenhout (Bel) 
1. Sanne Cant (Bel), 2. Pavla Havlikova (Tsj), 3. Ellen van Loy (Ned), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Lucinda Brand (Ned), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Amanda Miller (USA)

27-12: Diegem (Bel)
1. Ellen van Loy (Bel), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Helen Wyman (Gbr), 5. Sabrina Stultiens (Ned), 6. Thalita de Jong (Ned), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Nikki Harris (Gbr), 9. Loes Sels (Bel), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

26-12: Heusden-Zolder (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Thalita de Jong (Ned), 5. Caroline Mani (Fra), 6. Pavla Havlikova (Tsj), 7. Sabrina Stultiens (Ned), 8. Eva Lechner (Ita), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Nikki Harris (Gbr)

20-12: Namen (Bel)
1. Nikki Harris (Gbr), 2. Caroline Mani (Fra), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Katherine Compton (USA), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Kaitlin Antonneau (USA), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

19/12: Antwerpen (Bel) Bpost
1. Sanne Cant (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Nikki Harris (Gbr), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Pavla Havlikova (Tsj), 9. Loes Sels (Bel), 10. Karen Verhestraeten (Bel)

13/12: Spa-Francorchamps (Bel)
1. Helen Wyman (Gbr), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Sanne van Paassen (Ned), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Jolien Verschueren (Bel), 6. Elle Anderson (USA), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Femke van den Driessche (Bel), 9. Loes Sels (Bel), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

12-12: Mol (Bel)
1. Jolien Verschueren (Bel), 2. Sabrina Stultiens (Ned), 3. Sanne van Paassen (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Elle Anderson (USA), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Bianca van den Hoek (Ned), 10. Shana Maes (Bel)

06-12: Overijse (Bel):
1. Jolien Verschueren (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Helen van Loy (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Christine Majerus (Lux), 8. Karen Verhestraeten (Bel), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Nikola Noskova (Tsj) 

29/11: Hamme (Bel) A1
1. Helen Wyman (Gbr), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Pavla Havlikova (Tsj), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Loes Sels (Bel), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

22/11: Koksijde (WB) CDM
1. Sanne Cant (Bel), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Katherine Compton (USA), 4. Pavla Havlikova (Tsj), 5.
Sophie de Boer (Ned), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Loes Sels (Bel), 9.Eva Lechner (Ita), 10. Christine Majerus (Lux)

21/11: Hasselt (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Helen Wyman (Gbr), 5. Bianca van den Hoek (Ned),  6. Manon Bakker (Ned), 7. Floor Weerink (Ned), 8. Lindy van Anrooij (Ned), 9. Linda ter  Beek (Ned), 10. Pauline Delhaye (Fra)

15/11: Gavere (Bel) 

1. Sanne Cant (Bel), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Christine Majerus (Lux), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Sanne van Paassen (Ned), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Sophie de Boer (Ned)
 

11/11: Niel (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), Jolien Verschueren (Bel), 3 Nikki Harris (Gbr), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Karin Verhestraeten (Bel), 9. Lindy van Anrooij (Ned), 10. Laure Bouteloup (Fra)

07/11: EK Huijbergen (Ned)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Pavla Havlikova (Tsj), 6. Thalita de Jong (Ned), 8. Sophie de Boer (Ned)

25/10: Zonhoven (Bel) SP

1. Sanne Cant (Bel), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4. Sanne van Paassen (Ned), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Femke van den Driessche (Bel), 8. Bianca van den Hoek (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Manon Bakker (Ned)

20/10:
Nacht van Woerden (Ned) C2:

1. Pavla Havlikova (Tsj), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Sanne van Paassen (Ned), 4. Nikki Harris (Gbr), 5.
Maud Kaptheijns (Ned), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Kaitlin Antonneau (USA), 8. Alica Maria Arzuffi (Ita), 9. Yara Kastelijn (Ned),10. Manon Bakker (Ned) 

18/10: Valkenburg (Ned) CDM
1. Eva Lechner (Ita), 2. Kaitlin Antonneau (USA), 3. Pavla Havlikova (Tsj), 4. Sanne Cant (Bel), 5. 
Amanda Miller (USA), 6. Nikki Harris (Gbr), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Jolien Verschueren (Bel), 10. Sanne van Paassen (Ned)

15/10: Ardooie (Bel):

1. Thalita de Jong (Ned), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4.  Amanda Miller (VSt), 5. Loes Sels (Bel), 6. Linda ter Beek (Ned), 7. Aida Nuno Palacio (Spa), 8. Lucia Gonzalez Blanco (Bel), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Kaitlin Antonneau (Can)

11/10: Ronse (Bel) BPost Bank Trofee

1. Pavla Havlikova (Tsj), 2. Jolien Verschueren (Bel), 3. Nikki Harris (Gbr), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Thalita de Jong (Ned), 8. Femke van den Driessche (Bel), 9. Loes Sels (Bel), 10. Bianca van den Hoek (Ned)

04/10: Gieten (Ned) SP:

1. Sanne Cant (Bel), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Loes Sels (Bel), 7. Sanne van Paassen (Ned), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Femke van den Driessche (Bel), 10. Yara Kastelijn (Ned)

16/09: Las Vegas (VS) WB: 

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Eva Lechner (Ita), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Georgia Gould (VSt), 5. Catharine Pendrel (Can), 6. Sanne van Paassen (Ned), 7.Crystal Anthony (VSt), 8. Meredith Miller (VSt), 9. Maghalie Rochette (Can), 10. Amanda Miller (VSt)


13/09: Baden (Zwi) C1

1. Eva Lechner (Ita), 2. Pavla Havlikova (Tsj), 3. Sina Frei (Dui), 4. Hanka Kupfernagel (Dui), 5. Nicole Koller (Zwi), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Nadja Heigl (Oos), 9. Mirjam Gysling (Zwi), 10. Linda ter Beek (Ned) 

 

2014-2015:

22-02: Sluitingscross Oostmalle (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Loes Sels (Bel), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Bel), 8. Femke van den Driessche (Bel), 9. Reza Hormes-Ravenstijn (Ned), 10. Sophie de Boer (Ned)

21-02:  Boels Classic Heerlen (Ned)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Nikki Harris (Gbr), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Helen Wyman (Gbr), 5. Sanne van Paassen (Ned), 6. Lisa Jacobs (Aus), 7. Loes Sels (Bel), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Esmee Oosterman (Ned), 10. Asa Erlandsson (Zwe)

14-02: SP-cross Middelkerke (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Femke van den Driessche (Bel), 4. Jolien Verschueren (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Nikki Harris (Gbr), 7. Loes Sels (Bel), 8. Pavla Havlikova (Bel), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Aida Nuno Palacio (Spa)

08-02: SP-cross Hoogstraten (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Sanne van Paasen (Ned), 7. Aida Nuno Palacio (Spa), 8. Bianca van den Hoek (Ned), 9. Hannah Payton (Gbr), 10. Shana Maes (Bel)

07-02: Krawatencross Lille (Bel) Bpost

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy ( Bel), 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Loes Sels (Bel), 5. Sanne van Paassen (Ned), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Femke van den Driessche (Bel), 9. Karen Verherstraeten (Bel), 10. Reza Hormes-Ravenstijn (Ned)

31-01: WK Tabor (Tsj)

1. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Nikki Harris (Gbr), 5. Katarina Nash (Tsj), 6. Lucie Chainel-Lefevere (Fra), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Christine Majerus (Lux), 10. Sophie de Boer (Ned)

25-01: Hoogerheide (Ned) CDM

1.Eva Lechner (Ita), 2. Katerina Nash (Tsj), 3. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Sabrina Stultiens (Ned), 6. Lucie Chainel-Lefevere (Fra), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Jolien Verschueren (Bel), 9. Helen Wyman (Gbr), 10. Nikki Harris (Gbr)

04-01: Soudal Classic Leuven (Bel)

1. Sabrina Stultiens (Ned), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Elle Anderson (USA), 6. Femke van den Driessche (Bel), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Karen Verhestraete n(Bel),  9. Katrien Thijs (Bel), 10. Lizzy Witlox (Ned)

02-01: Centrumcross Surhuisterveen

1. Marianne Vos (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Anna van der Breggen (Ned), 4. Lizzy Witlox (Ned), 5. Esmee Oosterman (Ned), 6. Asa Marian Erlandsson (Zwe), 7.Reza Hormes-Ravenstijn (Ned), 8. Monique van de Ree (Ned), 9. Lisa Bisshof-Stein (Dui), 10. Christine Vardaros (USA)>

01-01: GP Sven Nys (Bel)

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Nikki Harris (Gbr), 5. Jolien Verschueren (Bel), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Pavla Havlikova (Tsj), 8. Loes Sels (Bel), 9. Erica Zaveta (USA), 10. Asa Maria Erlandsson (Zwe)

30-12: Loenhout (Bel)

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Nikki Harris (Gbr), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Loes Sels (Bel), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Elle Anderson (USA)

28-12: Diegem (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Eva Lechner (Ita), 6, Lucie Chainel-Lefevere (Fra), 7. Alice Maria Arzuffi (Ita), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Jolien Verschueren (Bel), 10. Pavla Havlikova (Tsj)

26-12: Heusden-Zolder (Bel) CDM

1. Marianne Vos (Ned), 2. Katerina Nash (Tsj), 3. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 4. Sabrina Stultiens (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Sophie de Boer (Ned), 9. Lucie Chainel-Lefevere (Fra), 10. Martina Mikulaskova (Tsj)  

21-12: Namen (Bel) CDM

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Katie Compton (USA), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Pauline Ferrand-Prevot (Fra), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Lucie Chainel-Lefevere (Fra), 8. Eva Lechner (Ita), 9. Helen Wyman (Gbr), 10. Sabrina Stultiens (Ned)

20-12: Essen (Bel)

1. Sophie de Boer (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Nikki Harris (Gbr), 5. Loes Sels (Bel), 6. Pavla Havlikova (Tsj), 7. Githa Michiels (Bel), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Lucinda Brand (Ned), 10. Jolien Verschueren (Bel)