uitslagen vrouwen

Seizoen 2020-2021:

21/02:
Oostmalle (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Inge van der Heijden (Ned), 4. Aniek van Alphen (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Alicia Franck (Bel), 7. Loes Sels (Bel), 8. Fem van Empel (Ned), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Marthe Truyen (Bel)

20/02:
Sint-Niklaas (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Fem van Empel (Ned), 5. Anna Kay (Gbr), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)

14/02:

Brussel (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Manon Bakker (Ned), 4. Fem van Empel (Ned), 5. Lucinda Brand (Ned), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Anna Kay (Gbr), 8.Aniek van Alphen (Ned), 9. Sanne Cant (Bel) 10. Marion Norbert Riberolle (Fra)

13/02:

Eeklo (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Manon Bakker (Ned), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Anna Kay (Gbr), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Inge van der Heijden (Ned), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Marion Norbert Riberolle (Fra), 10. Ellen van Loy (Bel)

07/02:

Lille (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Inge van der Heijden(Ned), 7. Fem van Empel (Ned), 8. Manon Bakker (Ned),  9. Yara Kasteijn (Ned), 10. Eva Lechner (Ita)

06/02:
Middelkerke (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Marion Norbert Riberolle (Fra), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Aniek van Alphen (Ned), 10. Puck Pieterse (Ned)

30/01:

WK Overijse (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Clara Honsinger (USA), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 7. Evie Richards (Gbr), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Elisabeth Brandau (Dui), 10. Christine Majerus (Lux) 

24/01:

Overijse (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Manon Bakker (Ned), 4. Clara Honsinger (USA), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Anna Kay (Gbr), 8. Evie Richards (Gbr), 9. Kata Vas (Hon), 10. Marianne Vos (Ned)

23/01:

Hamme (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 2. Denise Betsema (Ned), 3. Manon Bakker (Ned), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Fem van Empel (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Annemarie Worst (Ned), 8. Marion Riberolle (Fra), 9. Aniek van Alphen (Ned), 10. Yara Kastelijn (Ned) 

16/01: 
Zilvermeercross Mol (Bel) 

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Puck Pieterse (Bel, 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Clara Honsinger (USA), 9. Aniek van Alphen (Ned), 10. Fem van Empel (Ned)

03/01:

Hulst (WB)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Kata Blanka Vas (Hon), 6. Clara Honsinger (USA), 7. Puck Pieterse (Ned), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Fem van Empel (Ned)

02/01:
Hittnau (Zwi) 

1. Christine Majerus (Lux), 2. Elisabeth Brandau (Dui), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Helene Clauzel (Fra), 5. Nicole Koller (Zwi), 6. Lara Krahermann (Zwi), 7. Pavla Havlikova (Tsj), 8. Jacqueline Scheebeli (Zwi), 9. Monique Halter (Zwi), 10. Tina Zuger (Zwi)

02/01:

Gullegem (Bel)

1. Kata Blanka Vas (Hon), 2. Inge van der Heijden (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Anna Kay (Gbr), 5. Marion Riberolle (Fra), 6. Aniek van Alphen (Ned), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Rebecca Fahringer (USA), 9. Susanne Meistrok (Ned), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

02/01: 
Troyes (Fra)

1. Lauriane Duraffourg (Fra), 2. Line Burquier (Fra), 3. Amandine Fouquenet (Fra), 4. Marlene Petit (Fra), 5. Zoe Backstedt (Fra), 6. Marie Schreiber (Lux), 7. Marine Strappazzoni (Fra), 8. Marlene Morel (Fra), 9. Lilou Fabregue (Fra), 10. Lyse Girault (Fra), 11. Isa Nomden (Ned), 12. Pauliena Rooijakkers (Ned)

01/01:

GP Sven Nys (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Fem van Empel (Ned), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Clara Honsinger (USA), 8. Yara Kastelijn (Ned), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Laura Verdonschot (Bel)

30/12:
Bredene (Bel)

1. Kata Blanka Vas (Hon), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Alicia Franck (Bel), 4. Clara Honsinger (USA), 5. Aniek van Alphen (Ned), 6. Norbert Riberolle (Fra), 7. ANna Kay (Gbr), 8. Christine Majerus (Lux), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Rebecca Fahringer (USA)

27/12:
Dendermonde (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Clara Honsinger (USA), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Fem van Empel (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Kata Blanka Vas (Hon), 8. Denise Betsema (Ned), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Yara Kastelijn (Ned)

26/12:
Heusden-Zolder (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Denise Betsema (Ned), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Anna Kay (Gbr), 8. Alicia Franck (Bel), 9. Anne Tabuer (Ned), 10. Laura Verdonschot (Bel)

23/12:

Herentals (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Clara Honsinger (USA), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Marianne Vos (Ned), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Yara Kastelijn (Ned), 9. Kata Blanka Vas (Hon), 10. Fem van Empel (Ned)

22/12:

Essen (Bel)
1. Marianne Vos (Ned), 2. Perrine Clauzel (Fra), 3. Inge van der Heijden (Ned), 4. Blanka Vas (Hon), 5. Anna Kay (Gbr), 6. Marion Norbert Riberolle (Fra), 7. Alice Maria Arzuffi (Ita), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)

20/12:

Namen (Bel)
1. Lucinda Brand (Ned), 2. Clara Honsinger (USA), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Kata Blanka Vas (Hon), 6. Evie Richards (Gbr), 7. Anna Kay (Gbr), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Perrine Clauzel (Fra), 10. Eva Lechner (Ita)

13/12:
Gavere (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Clara Honsinger (USA), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Christine Majerus (Lux), 9. Aniek van Alphen (Ned), 10. Eva Lechner (Ita)

12/12:
Antwerpen (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Annemwarie Worst (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Anna Kay (Gbr), 7. Yara Kastelijn (Ned), 8. Fem van Empel (Ned), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Aniek van Alphen (Ned)

06/12:
Boom (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Clara Honsinger (USA), 7. Maghalie Rochette (Can), 8. Puck Pieterse (Ned), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Anna Kay (GBR)

29/11:

Tabor (Tsj) WB

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Kata Blanka Vas (Hon), 5. ANnemarie Worst (Ned), 6. Puck Pieterse (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Anna Kay (Gbr), 10. Yara Kastelijn (Ned)

28/11:

Kortrijk (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Fem van Empel (Ned), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Aniek van Alphen (Ned), 10. Clara Honsinger (USA)

22/11:

Goscieckin (Pol)

1. Kata Blanka Vas (Hon), 2. Suzanne Verhoeven (Bel), 3. Pauliena Rooijakkers (Ned), 4. Barbara Borowiecka (Pol), 5. Nikola Bajgerova (Tsj), 6. Zuzanna Krystala (Pol), 7. Katerina Mudrikova (Tsj), 8. Dominika Wlodarczyk (Pol), 9. Malwina Mul (Pol), 10. Antonia Bialek (Pol)

22/11:
Merksplas (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Yara Kastelijn (Ned), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Anna Kay (Gbr), 9. Puck Pieterse (Ned), 10. Perrine Clauzel (Fra)

14/11:
Leuven (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Bel), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Perrine Clauzel (Fra), 7. Kata Blanka Vas (Hon), 8. Fem van Empel (Ned), 9. Yara Kastelijn (Ned), 10. Laura Verdonschot (Bel)

11/11:

Niel (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Kata Blanka Vas (Hon), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Fem van Empel (Ned)

07/11:

EK Veldrijden Rosmalen (Ned)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Denise Betsema (Ned), 5. Perrine Clauzel (Fra), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Yara Kastelijn (Ned), 9. Alicia Franck (Bel), 10. Ellen van Loy (Bel)

31/10:
Koppenbergcross (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Denise Betsema (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Aniek van Alphen (Ned), 7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 8. Puck Pieterse (Ned), 9. Fem van Empel (Ned), 10. Kata Blanka Vas (Hon)

24/11:
Ruddervoorde (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Denise Betsema (Ned), 8. Maghalie Rochette (Can), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Eva Lechner (Ita)

18/10:
Bern (Zwi)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Maghalie Rochette (Can), 3. Manon Bakker (Ned), 4. Perrine Clauzel (Fra), 5. Nicole Koller (Zwi), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Anna Kay (Gbr), 9. Lucia Gonzalez Blanco (Spa), 10. Marion Norbert Riberolle (Fra)

17/10:
Beringen (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Shirin van Anrooij (Ned),  6. Aniek van Alphen (Ned), 7. Annemarie Worst (Ned), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Anna Kay (Gbr), 10. Alicia Franck (Bel)

11/10:

Gieten (Ned):

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Aniek van Alphen (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Manon Bakker (Ned), 9. Shirin van Anrooij (Ned), 10. Sanne Cant (Ned)

03/10:
Kruibeke (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Yara Kastelijn (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Aniek van Alphen (Ned), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Anna Kay (Gbr), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Marion Riberolle (Fra)

 

 

Seizoen 2019-2020:


23/02:

Oostmalle (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Inge van der Heijden (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Marion NOrbert Riberolle (Fra), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Aniek van Alphen (Ned), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Loes Sels (Bel), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

 16/02:
Vestingcross Hulst (Ned) 

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Anna Kay (Gbr), 5. Marion Norbert Riberolle (Fra), 6. Shirin van Anrooij (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Alicia Franck (Bel), 10. Manon Bakker (Ned)

15/02:

Middelkerke (Bel)
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Shirin van Anrooij (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Yara Kastelijn (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Anna Kay (Gbr), 10. Sanne Cant (Bel)

08/02:

Lille (Bel)

1. Ceylin Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Shirin van Anrooij (Ned), 4. Inge van der Heijden (Ned), 5. Katherine Compton (USA), 6. Aniek van Alphen (Ned), 7. Denise Betsema (Ned), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Anna Kay (Gbr)

05/02:

Maldegem (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Inge van der Heijden (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Katie Compton (USA), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Marion Norbert Riberolle (Fra), 10. Alicia Franck (Bel)

26/01:

Hoogerheide (WB) (Ned)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Evie Richards (Gbr), 6. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 7. Shirin van Anrooij (Ned), 8. Maghalie Rochette (Can), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Laura Verdonschot (Bel)

 

25/01:
Zonnebeke (Bel)

1. Christine Majerus (Lux), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Karen Verhestraeten (Bel), 6. Rebecca Fahringer (USA), 7. Aida Nuno Palacio (Spa), 8. Suzanne Verhoeven (Bel), 9. Lucia Gonzalez Blanco (Spa), 10. Pauliena Rooijakkers (Ned)

 

19/01:

Nommay WB (Fra)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Katerine Compton (USA), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Clara Honsinger (USA), 7. Caroline Mani (Fra), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Manon Riberolle (Fra)

19/01:
Leudelange (Lux)

1. Pauliena Rooijakkers (Ned), 2. Pavla Havlikova (Tsj), 3. Jana Dobbelaere (Bel), 4. Esther van der Burg (Ned), 5. Elise Maes (Lux), 6. Isa Nomden (Ned), 7. Mascha Mulder (Ned), 8. Cyriane Muller (Fra), 9. Veerle Goossens (Ned), 10. Stefanie Paul (Dui)

13/01:

Otegem (Bel)
1. Alicia Franck (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Anna Kay (Gbr), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Marion Riberolle (Fra), 7. Geerte Hoeke (Ned), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Loes Sels (Bel)

05/01:
Brussel (Bel)


1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Anna Kay (Gbr), 5. Katie Compton (USA), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Marion Riberolle (Fra), 8. Eva Lechner (Ita), 9. Ellen van Loy (Bel)
 

04/01:
Troyes (Fra)

1. Aniek van Alphen (Ned), 2. Christine Majerus (Lux), 3. Marlene Petit (Fra), 4. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 5. Caroline Mani (Fra), 6. Laurianne Durrafourg (Fra), 7. Perrine Clauzel (Fra), 8. Marine Strappazon (Fra), 9. Line Burquier (Fra), 10. Olive Onesti (Fra)


04/01: 
Gullegem (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Yara Kastelijn (Ned), 3. Shirin van Anrooij (Ned), 4. Rebecca Fahringer (USA), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Loes Sels (Bel), 9. Clara Honsinger (USA), 10. Marion Norbert Riberolle (Fra)

 

02/01:
Meilen (Zwi)

1. Christine Majerus (Lux), 2. Nicole Koller (Zwi), 3. Caroline Mani (Fra), 4. Pauliena Rooijakkers (Ned), 5. Elisabeth Brandau (Zwi), 6. Marlene Petit (Fra), 7. Nadja Heigl (Oos), 8. Line Burquier (Fra), 9. Nicole Goldo (Zwi), 10. Pavla Havlikova (Tsj)

01/01:

Baal

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Katherine Compton (USA), 7. Vas Kata Blanca (Hon), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Laura Verdonschot (Bel)

01/01:
Petange (Lux)

1. Shirin van Anrooij (Ned), 2. Rebecca Fahringer (USA), 3. Pauliena Rooijakkers (Ned), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Suzanne Verhoeven (Bel), 6. Lea Curinier (Fra), 7. Elodie Kuioper (Ned), 8. Nadja Heigl (Oos), 9. Nikola Bajgerova (Tsj), 10. Cyrianne Muller (Fra)

30/12:
Bredene (Bel)

1 Sanne Cant (Bel), 2. Anna Kay (Gbr), 3. Rebecca Fahringer (USA), 4. Geerte Hoeke (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Marion Riberolle (Fra), 7. Vas Kata Blanca (Hon), 8. Karen Verhestraeten (Bel), 9. Evie Richards (Gbr), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

29/12:
Diegem (Bel)

1. Lucinda Brand Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Inge van der Heijden (Ned), 5. Puck Pieterse (Ned), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Vas Kata Blanca (Hon), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Maghalie Rochette (Can)

 

27/12:

Loenhout:
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Katherine Compton (USA), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Laura Verdoschot (Bel), 8. Ruby West (Can), 9. Yara Kasteijn (Ned), 10. Rebecca Fahringer (USA)

26/12:

WB Heusden-Zolder:

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Marianne Vos (Ned), 5. Inge van der Heijden (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Shirin van Anrooij (Ned), 9. Yara Kastelijn (Ned), 10. Laura Verdonschot (Bel)

22/12:
WB Namen (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Ceylin Alvarado (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Evie Richards (Gbr), 5. Katerina Nash (Tsj), 6. Clara Honsinger (USA), 7. Katherine Compton (USA), 8. Rebecca Fahringer (USA), 9. Marianne Vos (Ned), 10. Maghalie Rochette (Can)

21/12:

Sint-Niklaas (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Aniek van Alphen (Ned), 3. Blanca Vas (Hon), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Karen Verhestraeten (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Pauliena Rooijakkers (Ned), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Suzanne Verhoeven (Bel)

15/12:

Overijse (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Alice Maria Arzuffi (Ita)4. Eva Lechner (Ita), 5. Blanca Vas (Hon), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Christine Majerus (Lux), 8. Evie Richards (Gbr), 9. Alicia Frank (Bel), 10. Ellen van Loy (Bel)

14/12:
Ronse (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Evie Richards (Gbr), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Alica Maria Arzuffi (Ita), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Marion Riberolle (Fra)

14/12:

Xativa (Spa)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Aida Nuno Palacio (Spa), 3. Lucia Gonzalez Blanco (Spa), 4. Sofia Rodriquez Revert (Spa), 5. Sandra Trevilla Samperio (Spa), 6. Pauliena Rooijakkers (Ned), 7. Paula Diaz Lopez (Spa), 8. Paula Suarez Chasco (Spa), 9. Jordina Muntadas Vilasis (Spa), 10. Rebecca Gross (USA)

08/12:

Zonhoven SP (Bel)
1. Annemarie Worst (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Inge van der Heijden (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Shirin van Anrooij (Ned), 8. Manon Bakker (Ned), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Ellen van Loy (Bel)

07/12:
Essen (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Blanca Vas (Hon), 3. Anna Kay (Gbr), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Aniek van Alphen (Ned), 6. Alicia Franck (Bel), 7. Loes Sels (Bel), 8. Karen Verhestraeten (Bel), 9. Lindy van Anrooij (Ned), 10. Marion Riberolle (Fra)

01/12:
Mol (Bel)

1. Laura Verdonschot (Bel), 2. Shirin van Anrooij (Bel), 3. Inge van der Heijden (Bel), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Lindy van Anrooij (Ned), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

01/12: 
Madiswil (Zwi)

1. Pavla Havlikova (Tsj), 2. Noemi Ruegg (Zwi), 3. Lara Krahemann (Zwi), 4. Marlene Morel (Fra), 5. Nicole Goldi (Zwi), 6. Zina Barhoumi (Zwi), 7. Tina Zuger (Zwi), 8. Milou Meeuse (Ned), 9. Jacqueline Schneebeli (Zwi), 10. Ilse Pluimers (Ned)

30/11:

Kortrijk (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Yara Kastelijn (Bel), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Kim van de Steene (Bel), 10. Christine Majerus (Lux) 

24/11:
Koksijde (WB) (Bel)

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Inge van der Heijden (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Shirin van Anrooij (Ned)

23/11:

Wachtebeke (Bel)
1. Yara Kastelijn (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Alice Arzuffi (Ita), 5. Ellen van Loy (Bel), 6.Marion Riberolle (Fra) , 7. Kim van de Steene (Bel)  8. ANiek van Alphen (Ned), 9. Lindy van Anrooij (Ned), 10. Loes Sels (Bel)

17/11:
Hamme (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Ceylin Alvarado (Ned), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Aniek van Alphen (Ned), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Katie Compton (USA), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Loes Sels (Bel)

16/11:

Tabor (Tsj) (WB)
1. Annemarie Worst (Ned), 2. Ceylin Alvarado (Ned), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Anna Kay (Gbr), 8. Kaitlin Keough (USA), 9. Puck Pieterse (Ned), 10. Shirin van Anrooij (Ned)  Lechner

 

11/11:

Niel (Bel)
1. Lucinda Brand (Ned), 2. Katherine Compton (USA), 3. Marion Norbert Riberolle (Fra), 4. Kim van de Steene (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Alicia Franck (Bel), 7. Thalita de Jong (Ned), 8. Suzanne Verhoeven (Ned), 9. Paulien Rooijakkers (Ned), 10. Karen Verhestaeten (Bel)

10/11:

EK Silvelle (Ita)
1. Yara Kastelijn (Ned), 2. Eva Lechner (Ita), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Alice Maria Arzuffi (Ita), 8. Alicia Franck (Bel), 9. Loes Sels (Bel), 10. Ellen van Loy (Bel)

03/11:

Ruddervoorde (Bel) (SP)
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Katie Compton (USA), 4. Kaitlin Keough (USA), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Shirin van Anrooij (Ned), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Alice-Maria Arzuffi (Ita)

01/11:
Koppenbergcross (Bel) (DVV)

1. Yara Kastelijn (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Alice Arzuffi (Ita), 4. Eva Lechner (Ita), 5. Kaitlin Keough (USA), 6. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 7. Alicia Franck (Bel), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Anna Kay (Gbr), 10. Vas Kata Blanka (Hon)

27/10:

Gavere (Bel) (SP)

1. 1. Yara Kastelijn (Ned), 2. ALice Arzuffi (Ita), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Anna Kay (Gbr), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Geerte Hoeke (Ned), 10. Ellen van Loy (Bel)

27/10:
Munchen (Dui)

1. Aniek van Alphen (Ned), 2. Elisabeth Brandau (Dui), 3. Noemi Ruegg (Zwi), 4. Zina Barhoumi (Zwi), 5. Nadja Heigl (Oos), 6. Anne Terpstra (Ned), 7. Lara Krahemann (Zwi), 8. Suzanne Verhoeven (Bel), 9. Janine Schneider (Dui), 10. Stefanie Paul (Dui)

27/10:
Contern (Lux)

1. Shirin van Anrooij (Ned), 2. Thalita De Jong (Ned), 3. Camille Devi (Fra), 4. Lea Curinier (Fra), 5. Esther van der Burg (Ned), 6. Lindy van Anrooij (Ned), 7. Marie Schreiber (Lux), 8. Jana Dobbelaere (Bel), 9. Kiona Crabbé (Bel), 10. Milou Meeuse (Ned)

27/10:
Elorrio (Spa)

1. Lucia Gonzalez Blanco (Spa), 2. Manon Bakker (Ned), 3. Olivia Onesti (Spa), 4. Aida Nuno Palacio (Spa), 5. Joyce Vanderbeken (Bel), 6. Amandine Fouquenet (Fra), 7. Audrey Menut (Fra), 8. ANais Morichon (Fra), 9. Paula Diaz Lopez (Spa), 10. Sandra Trevilla Samperio (Spa)

26/10:

Beringen (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Geerte Hoeke (Ned), 3. Katie Compton (USA), 4. Puck Pieterse (Ned)5. Kaitlin Keough (USA), 6. Anais Grimault (Fra), 7. Loes Sels (Bel), 8. Suzanne Verhoeven (Bel), 9. Bethany Crumpton (Gbr), 10. Karen Verhestrateen (Bel)

26/10:
Laudio-Llodio (Spa)

1. Lucia Gonzalez Blanco (Spa), 2. Aida Nuno Palacio (Spa), 3. Joyce Vanderbeken (Bel), 4. Olivia Onesti (Spa), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Amandine Fouquenet (Fra), 7. Anais Morichon (Fra), 8. Audrey Menut (Fra), 9. Veerle Goossens (Ned), 10. Paula Diaz Lopez (Spa)

22/10:

Kiremko Nacht van Woerden (Ned)
1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Inge van der Heijden (Ned), 4. Shirin van Anrooij (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Puck Pieterse (Ned), 7. Aniek van Alphen (Ned), 8. Lindy van Anrooij (Ned), 9. Alica Franck (Bel), 10. Monique van de Ree (Ned)

20/10:

WB Bern (Zwi)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Ceylin Alvarado (Ned), 3. Anna Kay (Gbr), 4. Kaitlin Keough (USA), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Katherine Compton (USA), 7. Katerina Nash (Tsj), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Laura Verdonschot (Bel)

19/10:
Boom (Bel) (SP)

1. Alice Maria Arzuffi (Ita), 2. Eva Lechner (Ita), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Ceylin Alvarado (Ned), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Ellen van Loy (Bel)

13/10:

SP Gieten

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Yara Kastelijn (Ned), 4. Eva Lechner (Ita), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Maud Kaptheijns (Ned)  7. Manon Bakker (Ned), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Shirin van Anrooij (Ned), 10. Geerte Hoeke (Ned)

12/10:

Kruibeke (Bel):
1. Annemarie Worst (Ned), 2. Yara Kastelijn (Ned), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Anna Kay (Gbr), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Kaitlin Keough (USA), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)
 

06/10: Aigle (Zwi)

1. Perrine Clauzel (Fra), 2. Zina Barhoumi (Zwi), 3. Line Burquier (Fra), 4. Silva Persico (Ita), 5. Pavla Havlikova (Tsj), 6. Rebecca Gariboldi (Ita), 7. Suzanne Verhoeven (Bel), 8. Noemi Ruegg (Zwi), 9. Nicole Goldi (Zwi), 10. Lara Krahemann (Zwi)

06/10: GP Pelt (Bel) 
1. Ceylin Alvarado (Ned), 2. Yara Kastelijn (Ned), 3. Shirin van Anrooij (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Manon Bakker (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

06/10: GP Rakova (Svk)

1. Geerte Hoeke (Ned), 2. Elizabeth Ungermanova (Tsj), 3. Nikola Bajgerova (Tsj), 4. Katerina Mudikova (Tsj), 5. Tereza Svihalkova (Tsj), 6. Tereza Vanickova (Tsj), 7. Kamila Janu (Tsj), 8. Karolina Bedrnikova (Tsj), 9. Zuzanna Krzystala (Pol), 10. Tatiana Jasekova (Svk)

05/10: Meulebeke (Bel)
1. Ceylin Alvarado (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Inge van der Heijden (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 6. Anna Kay (Gbr), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

29/09: Poprad (Tsj)
1. Geerte Hoeke (Ned), 2. Alica Franck (Bel), 3. Nadja Heigl (Oos, 4. Marion Riberolle (Fra), 5. Karolina Bedrnikova (Tsj), 6. Janka Keseg (Svk), 7. Katerina Mudrikova (Tsj), 8. Radka Paulechova (Svk), 9. Zuzanna Krzystala (Pol), 10. Tatiana Jasekova (Svk) 

29/09: Vittel (Fra)
1. Cerrine Clauzel (Fra), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Aniek van Alphen (Ned), 4. Lauriane Durrafourg (Fra), 5. Line Burguier (Fra), 6. Karen Verhestraeten (Bel), 7. Marlene Petit (Fra), 8. Veerle Goossens (Ned), 9. Mascha Mulder (Ned), 10. Suzanne Verhoeven (Bel)

22/09: Waterloo (USA) (WB):
1. Katerina Nash (Tsj), 2. Jolanda Neff (Zwi), 3. Evie Richards (Gbr), 4. Clara Honsinger (USA), 5. Maghalie Rochette (Can), 6. Caroline Mani (Fra), 7. Jennifer Jackson (USA), 8. Manon Bakker (Ned), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Rebecca Fahringer (USA)
 

14/09: Iowa City (USA) (WB):
1. Maghalie Rochette (Can), 2. Katerina Nash (Tsj), 3. Clara Honsinger (USA), 4. Inge van der Heijden (Ned), 5. Evie Richards (Gbr), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Kaitlin Keough (USA), 8. Caroline Mani (Fra), 9. Rebecca Fahringer (USA), 10. Jennifer Jackson (Can)

Seizoen 2018-2019:

24/02:
Oostmalle (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Loes Sels (Bel), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Shirin van Anrooij (Ned)
 

23/02:
Leuven (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Shirin van Anrooij (Ned), 8. Maud Kaptehijns (Ned), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Anna Kay (Gbr)
 

17/02:

Hulst (Ned)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Inge van der Heijden (Ned), 4. Katherine Compton (USA), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Loes Sels (Ned), 7. Laura Verdonshot (Bel), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Anna Kay (Gbr)

16/02: 

SP Middelkerke (Bel)

1. Denise Betsema  (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Loes Sels (Bel), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Yara Kastelijn (Ned), 8. Annemarie Worst (Ned), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

10/02:
SP Hoogstraten (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Loes Sels (Bel), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

09/02:
Lille (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Loes Sels (Bel), 4. Inge van der Heijden, 5. Nikki Brammeier, 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Annemarie Worst, 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

 

06/03:
Parkcross Maldegem:

1. Denise Betsema (Ned), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Rebecca Fahringer (USA), 10. Manon Bakker (Ned)
 

02/03:

WK Veldrijden Bogense (Den)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Denise Betsema (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Jolanda Neff (Zwi), 7. Katy Keough (USA), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Ellen van Loy (Bel)

 

27/01:

WB-finale Hoogerheide (Ned)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Katherine Compton (USA), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Kaitlin Keough (USA), 7. Denise Betsema (Ned), 8. Loes Sels (Bel), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Christine Majerus (Lux)

26/01:

Rucphen (Ned)

1. Inge van der Heijden, 2. Manon Bakker, 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Aniek van Alphen, 5. Sofie van Rooijen, 6. Geerte Hoeke, 7. Monique van de Ree, 8. Veerle Goossens, 9. Mascha Mulder, 10. Irene Trabazzo (Spa)

20/01:
Pontchâteau (Fra) WB

1. Marianne Vos (Ned), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Annemarie Worst (Ned), 8. Fleur Nagengast (Ned), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Katherine Compton (USA)

13/01:
Otegem (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Katherine Compton (USA), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Anna Kay (Gbr), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Christine Majerus (Lux)

13/01:
NK Veldrijden Huijbergen (Ned)

1. Lucinda Brand, 2. Marianne Vos, 3. Maud Kaptheijns, 4. Denise Betsema, 5. Sophie de Boer, 6. Annemarie Worst, 7. Geerte Hoeke, 8. Lizzy Witlox, 9. Monique van de Ree, 10. Veerle Goossens

06/01:
Brussel DVV Trofee (Bel)

1. Ceylin del Carmen ALvarado (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Katie Compton (USA), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Alice Maria Arzufi (Ita), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Kaitlin Keough (USA)

05/01:
Gullegem (Bel)

1. Loes Sels (Bel), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Fleur Nagengast (Ned), 7. Anna Kay (Gbr), 8. Kaitlin Keough (USA), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Marion NOrbert Riberolle (Fra)

01/01:
GP Sven Nys Baal (Bel

1. Jolanda Neff (Zwi), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Loes Sels (Bel), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Katie Compton (USA), 7. Kaitlin Keough (USA), 8. Laura Verdonschot (Bel), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Jennifer Jackson (Can)

 

28/12:
Azencross Loenhout

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Nikki Brammeier (Gbr), 7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Ellen Van Loy (Bel), 10. Katherine Compton (USA)

26/12:
WB Heusden-Zolder (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Loes Sels (Bel), 7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Eva Lechner (Ita)

22/12:
Waaslandcross Sint-Niklaas (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Loes Sels (Bel), 3. Katherine Compton (USA), 4. Yara Kastelijn (Ned), 5. Geerte Hoeke (Ned), 6. Aniek van Alphen (Ned), 7. Susanne Meistrok (Ned), 8. Pauline Delhaye (Fra), 9. Mascha Mulder (Ned), 10. Mari-Liis Mottus (Est)


23/12:
WB Namen (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Jolanda Neff (Zwi), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Denise Betsema (Ned), 8. Kaitlin Keough (USA), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Loes Sels (Bel)

16/12:
SP Zonhoven (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Alice Maria ARzuffi (Ita), 6. Loes Sels (Bel), 7. INge van der Heijden (Ned), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Shirin van Anrooij (Ned)

15/12:

Antwerpen (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Eva Lechner (Ita)

09/12:
Overijse (Bel)

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Loes Sels (Bel), 6. Ffion James (Gbr), 7. Harriet Harnden (Gbr), 8. Marion Norbert Riberolle (Fra), 9. Shirin van Anrooij (Ned), 10. Pauline Delhaye (Fra)

08/12:
Essen (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Loes Sels (Bel), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Fleur Nagengast (Ned), 8. Yara Kastelijn (Ned), 9. Sophie de Boer (Ned), 10. Geerte Hoeke (Ned)

02/12:

Zilvermeercross Mol (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Inge van der Heijden (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Kim van de Steene (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Joyce Vanderbeken (Bel), 8. Rochette Maghalie (Can), 9. Puck Pieterse (Ned), 10. Aniek van Alphen (Ned)


01/12:
Hasselt (Bel)

1. Ellen van Loy (Bel), 2. Denise Betsema (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Inge van der Heijden (NEd), 6. Marthe Truyen (Bel), 7. Joyce Vanderbeken (Bel), 8. Aniek van Alphen (Ned), 9. Maghalie Rochette (Can), 10. Lizzy Witlox (Ned)

24/11:

WB Koksijde

1. Denise Betsema (Ned), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Sanne Cant (Bel), 8. Ellen van Loy (Bel), 9.Evie Richards (Gbr), 10. Fleur Nagengast( Ned)

23/11:

Ambiancecross:
1. Denise Betsema (Ned), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Loes Sels (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Sanne Cant (Bel), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Helen Wyman (Gbr)

 

18/11:
Hamme (Bel)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Loes Sels (Bel), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Eva Lechner (Ita), 9. Yara Kastelijn (Ned), 10. Puck Pieterse (Ned)

17/11 Tabor (Tsj) WB:

1. Lucinda Brand (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Alica Maria Arzuffi (Ita), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Ceylin Alvarado (Ned), 8. Aida Nuno Palacio (Spa), 9. Pavla Havlikova (Tsj), 10. Katerina Nash (Tsj)

11/11:
SP Gavere (Bel)

1. Alice Maria Arzuffi (Ita), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 8. Lucinda Brand (Ned), 9. Kim van de Steene (Bel), 10. Denise Betsema (Ned)

10/11:

Niel (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Loes Sels (Bel), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Kim van der Steene (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Nikki Brammeier (Gbr), 7. Elle Anderson (USA), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Marion Norbert (Fra), 10. Eva Lechner (Ita)

EK Veldrijden Rosmalen (Ned)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Alice Maria Arzuffi (Ita), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Helen Wyman (Gbr), 10. Laura Verdonschot (Bel) 

01/11:

Koppenbergcross (Bel)

1. Kim van de Steene (Bel), 2 ALice Maria Arzuffi (ita), 3. Annemarie WOrst (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Geerte Hoeke (Ned), 6. Sanne Cant (Bel),  7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Elle Anderson (USA)

28/10:

SP-cross Ruddervoorde (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Kim van de Steene (Bel), 4. Denise Betsema (Ned), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Alice Maria Arzuffi (Ita), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Maud Kaptheijns (Bel), 10. NIkki brammeier (Gbr)

27/10:
GP Neerpelt (Bel)

1. Denise Betsema (Ned), 2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Mari-Liis Mottus (Est), 8. Pauline Delhaye (Fra), 9. Lizzy Witlox (Ned), 10. Emily Wadsworth (Gbr)

23/10:

Kiremko Nacht van Woerden (Ned)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Inge van der Heijden (Ned), 6. Elle Anderson (USA), 7. Yara Kastelijn (Ned), 8. Anna Kay (Gbr), 9. Susanne Meistrok (Ned), 10. Puck Pieterse (Ned)


21/10:
WB Bern (Zwi)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Katherine Compton (USA), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Maghalie Rochette (Can), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Kaitlin Keough (USA)

 

20/10:
Boom (Bel) C1

1. Kim van de Steene (Bel), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Geerte Hoeke (Ned), 8. Elle Anderson (USA), 9. Eva Lechner (Ita), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

18/10:
Kermiscross Ardooie (Bel) C1

1. Loes Sels (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Katie Compton (USA), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Kim van de Steene (Bel), 6. Geerte Hoeke (Ned), 7. Elle Anderson (USA), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Anna Kay (Gbr), 10. Pauline Delhaye (Fra)

14/10:

Gieten (Ned)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Alice Maria Arzuffi (Ita), 4. Loes Sels (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Denise Betsema (Ned), 7. Sanne Cant (Bel), 8. FLeur Nagengast (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Elle Anderson (USA)

07/10:

Hotondcross Ronse (Bel) C1:
1. Marianne Vos (Ned), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Kim van de Steene (Bel), 7. Inge van der Heijden (Ned), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Sophie de Boer (Ned)

07/10:
EKZ Cross Aigle (Zwi) C1:

1. Denise Betsema (Ned), 2. Pavla Havlikova (Tsj), 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Nicole Koller (Zwi), 5. Rebecca Gariboldi (Ita) 25, 6. Elisabeth Brandau (Dui), 7. Marlene Petit (Fra), 8. Marlene Morel (Fra), 9. Francesca Baroni (Ita), 10. Perrine Clauzel (Fra)

06/10:
Berencross Meulenbeke (Bel) C2:

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Loes Sels (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Elle Anderson (USA), 7. Joyce Vanderbeken (Bel), 8. Lizzy Witlox (Ned), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Lindy van Anrooij (Bel)

30/09:
Jingle Cross (USA) C1:

1. Katerina Nash (Rsj), 2. Maghalie Rochette (Can), 3. Ellen Noble (USA), 4. Kaitlin Keough (USA), 5. Evie Richards (Gbr), 6. Sunny Gilbert (USA), 7. Clara Honsinger (USA), 8. Rebecca Fahringer (USA), 9. Manon Bakker (Ned), 10. Katie Clouse (USA)

29/09:
Jingle Cross (USA) CDM:

1. Kaitlin Keough (USA), 2. Evie Richards (Gbr), 3. Marianne Vos (Ned), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Eva Lechner (Ita), 7. Katerina Nash (Tsj), 8. Caroline Mani (Fra), 9. Maghalie Rochette (Can), 10. Loes Sels (Bel)

29/09:
Poprad (Tsj) C1

1. Denise Betsema (Ned), 2. Kata Blana Vas (Hun), 3. Marion Norbert (Fra), 4. Joyce Vanderbeken (Bel), 5. Janka Keseg (Svk), 6. Nikola Bajgerova (Tsj), 7. Nadja Heigl (Oos), 8. Bethany Crumpton (Gbr), 8. Magdalena Misonova (Tsj), 10. Kristina Thrane (Den) 

28/09:
Unikov (Tsj) C1

1. Laura Verdonschot (Bel), 2. Joyce Vanderbeken (Bel), 3. Denise Betsema (Ned), 4. Jitka Cabelicka (Tsj), 5. Karla Stepanova (Tsj), 6. Bethany Crumpton (Gbr), 7. Kata Blanka Vas (Hun), 8. Elizabeth Ungermanova (Tsj), 9. Janka Keseg Stevkova (Sk), 10. Marion NOrbert Riberolle (Fra)

23/09:

WB Waterloo (USA)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Ellen Noble (USA), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Evie Richards (Gbr), 5. Loes Sels (Bel), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Sofia Gomez (Arg), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Sanne Cant (Bel)

 

Seizoen 2017-2018:

25/02:
Sluitingscross Oostmalle:

1. Loes Sels (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Fleur Nagengast (Ned), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Karen Verhestraeten (Bel)

 

18/02:
Vestingcross Hulst (Ned)

1. Laura Verdonschot (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel) 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Elle Anderson (USA), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Sanne Cant (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)

17/02:
Middelkerke (Bel) C1 (SP)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Loes Sels (Bel), 6. Kim van de Steene (Bel), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Jolien Verschueren (Bel), 10. Nikki Brammeier (Gbr)

11/02:
SP-veldrit van Hoogstraten (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Elle Anderson (USA), 10. Loes Sels (Bel)


10/02:
Krawatencross Lille (DVV) (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Manon Bakker (Ned), 6. Loes Sels (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

WK Valkenburg (Ned):

1. Sanne Cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Christine Majerus (Lux), 5. Elisabeth Brandau (Dui), 6. Kaitlin Keough (USA), 7. Eva Lechner (Ita), 8 . Elle Anderson (USA), 9. Marlene Petit (Fra), 10. Caroline Mani (Fra)

28/01:

 WB Hoogerheide (Ned)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Eva Lechner (Ita), 3. Evie Richards (Gbr), 4. Marianne Vos (Ned), 5. Kaitlin Keough (USA), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Christine Majerus (Lux), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Maud Kaptheijns (Ned)

27/01:
GP Rucphen (Ned)

1. Loes Sels (Bel), 2. Manon Bakker (Ned), 3. Christine Majerus (Lux), 4. Alicia Franck (Bel), 5. Yara Kastelijn (Ned), 6. Suzanne Verhoeven (Bel), 7. Ehster van der Burg (Ned), 8. Karen Verhestraeten (Bel), 9. Mascha Mulder (Ned), 10. Aniek van Alphen (Ned)

 

21/01:
WB Nommay (Fra)

1. Katherine Compton (USA), 2. Kaitlin Keough (USA), 3. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 4. Helen Wyman (Gbr), 5. Christine Majerus (Lux), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Jolanda Neff (Zwi), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Caroline Mani (Fra)

15/01:

Otegem (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Christine Majerus (Lux), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Elle Anderson (USA), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Loes Sels (Bel), 7. Thalita de Jong (Ned), 8. Geerte Hoeke (Ned), 9. JOlien Verschueren (Bel), 10. Manon Bakker (Ned)

14/01:
NK Veldrijden Elite: 1. Lucinda Brand, 2. Maud Kaptheijns, 3. Annemarie Worst, 4. Geerte Hoeke, 5. Thalita de Jong, 6. Anna van der Breggen, 7. Denise Betsema, 8. Bianca van den Hoek, 9. Lizzy Witlox, 10. Veerle Goossens

01/01: Baal (DVV Trofee) (Bel)
1. Katherine Compton (USA), 2. Annemarie Worst (Ned), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Loes Sels (Bel)

30/12: Diegem (SP) (Bel)
1. Sanne Cant (Bel), 2. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Laurea Verdonschot (Bel), 6. Elle Anderson (USA)< 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Annemarie Worst (Ned), 9. Marianne Vos (Ned), 10. Inge van der Heijden (Ned)

Loenhout (Bel) C1
1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Katherine Compton (USA), 4. Eva Lechner (Ita), 5. Loes Sels (Bel), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Kim van de Steene (Bel)

17/12:
WB Veldrit Namen (WB (Bel)

1. Evie Richards (Gbr), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Eva Lechner (Ita), 4. Katie Compton (USA), 5. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 6. Kaitlin Keough (USA), 7. Katerina Nash (Tsj), 8. Jolanda Neff (Zwi), 9. Lucinda Brand (Ned), 10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

16/12:

Scheldecross Antwerpen (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. Helen Wyman (Gbr), 4. Katerina Nash (Tsj), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Maud Kaptheijns (Bel), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Marianne Vos (Ned), 9. Ellen van Loy (Bel), 10. Denise Betsema (Ned)

10/12:
Overijse (Bel) C1

1. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Lucinda Brand (Ned), 4. Katherine Compton (USA), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Annemarie Worat (Ned), 7. Evie Richards (Gbr), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9.Ellen Noble (USA), 10. Kim van de Steene (Bel)

09/12:

Essen (IJsboerke Trophy) C1
1. Sanne Cant (Bel), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Katherine Compton (USA), 4. Pauline Ferrand Prevot (Fra), 5. Loes Sels (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Evie Richards (Gbr), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Kim van de Steene (Bel)

03/12:
Zilvermeercross Mol (Bel) C2
1. Lucinda Brand (Ned), 2. Kim van de Steene (Bel), 3. Loes Sels (Bel), 4. Katherine Compton (USA), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Inge van der Heijden (Bel), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Elle Anderson (USA), 9. Geerte Hoeke (Ned), 10. Bianca van den Hoek (Ned)

02/12:
Hasselt (Bel) C1

1. Loes Sels (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Bel), 4. Karen Verhestraeten (Bel), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Manon Bakker (Ned), 8. Joyce Vanderbeken (Bel), 9. Esther van der Burg (Ned), 10. Veerle Goossens (Ned)

 

26/11:
Flandriencross Hamme (Bel) C1

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen Noble (USA), 3. Katherine Compton (USA), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Maud Kaptheijns (Ned), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Alica Maria Arzuffi (Ita), 9. Loes Sels (Bel), 10. Laura Verdonschot (Bel)

25/11:

Zeven (Dui) WB

1. Sanne Cant (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Katherine Compton (USA), 4. Katerina Nash (Tsj), 5. Sophie de Boer (Ned), 6. Jolien Verschueren (Bel), 7. Eva Lechner (Ita), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Loes Sels (Bel), 10. Laura Verdonschot (Bel)

19/11: 
Bogense (Den) WB

1. Sanne Cant (Bel), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Kaitlin Keough (USA), 4. Eva Lechner (Dui), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Katerina Nash (Tsj), 7. Loes Sels (Bel), 8. Alice Maria Arzuffi (Ita), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Nikki Brammeier (Gbr)

12/11:
SP Gavere (Bel)

1. Ellen van Loy (Bel), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Kim van de Steene (Bel), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Sanne Cant (Bel), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Christine Majerus (Pol), 8. Jolien Verschueren (Bel), 9. Annemarie Worst (Ned), 10. Katherine Compton (USA)

11/11:
Jaarmarktcross Niel (Bel) (2)

1. Nikki Brammeier (Gbr), 2. Alice Maria Arzuffi (Ita), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Elle Anderson (USA), 6. Nikola Noskova (Tsj), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Denise Betsema (Ned), 9. Axelle Ballaert (Bel), 10. Sanne Cant (Bel)

05/11:

EK Veldrijden Tabor (Tsj)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Alice Maria Arzuffi (Ita), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Maud Kaptheijns (Ned)

 

01/11:

Koppenbergcross DVV Trofee (Bel) C1

1. Helen Wyman (Gbr), 2. Katherine Compton (USA), 3. Jolien Verschueren (Bel), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Kim van de Steene (Bel), 6. Geerte Hoeke (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Elle Anderson (USA), 10. Loes Sels (Bel)

29/10:

SP-veldrit Ruddervoorde (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Fleur Nagengast (Ned)

28-10:

GP Brabant Rosmalen:

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Loes Sels (Bel), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Denise Betsema (Ned), 7. Fleur Nagengast (Ned), 8. Manon Bakker (Ned), 9. Yara Kastelijn (Ned), 10. Elle Anderson (USA)

24/10:

Kiremko Nacht van Woerden (Ned) C2

1. Helen Wyman (Gbr), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Ceylin Alvarado (Ned), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Denise Betsema (Ned), 6. Fleur Nagengast (Ned), 7. Lindy van Anrooij (Ned), 8. Julia Boschker (Ned), 9. Aniek van Alphen (Ned), 10. Maaike de Heij (Ned)

22/10:

WB Koksijde (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Katherine Compton (USA), 6. Lucinda Brand (Ned), 7. Helen Wyman (Gbr), 8. Kaitlin Keough (USA), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Pavla Havlikova (Tsj)

21/10:

SP Boom (Bel) C1

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Alice Maria Arzuffi (Ita), 6. Jolien Verschueren (Bel), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Denise Betsema (Ned), 9. Nikola Noskova (Tsj), 10. Fleur Nagengast 

15/10:
SP Zonhoven (Bel) C1

1. Maud Kaptheijns (Bel), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Nikki Brammeier (Gbr), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Katherine Compton (USA), 8. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 9. Laura Verdonschot (Bel), 10. Elle Anderson (USA)

14/10:
Poldercross Kruibeke (Bel) C2

1. Katherine Compton (USA), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Alicia Franck (Bel), 7. Jolien Verschueren (Bel), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Maria Alice Arzuffi (Ita), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

08/10:

Ronse (Bel) C1
1. Katie Compton (USA), 2. Maud Kaptheijns (Ned), 3. Helen Wyman (Gebr), 4. Nikki Brammeier (Gbr), 5. Maria Alice Arzuffi (Ita), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Sophie de Boer (Ned), 8. Ellen van Loy (Bel), 9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 10. Kim van de Steene (Bel)

07/10:
Berencross Meulebeke (Bel) C2 

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Loes Sels (Bel), 4. Alice Maria Arzuffi (Ita), 5. Elle ANderson (USA), 6. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 7. Kim van de Steene (Bel), 8. Helen Wyman (Gbr), 9. Joyce Vanderbeken (Bel), 10. Denise Betsema (Ned)

01/10:

Superprestige Gieten:

1. Maud Kaptheijns (Ned), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Ele Anderson (USA), 5. Helen Wyman (Gbr), 6. Sanne Cant (Bel), 7. Annemarie Worst (Ned), 8. Loes Sels (Bel), 9. Alice Maria Arzuffi (Ita), 10. Yara Kastelijn (Ned)

17/09:

WB Iowa City (USA)

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Kaitlin Keough (USA), 3. Sanne Cant (Bel), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Caroline Mani (Fra), 7. Annika Langvad (Den), 8. Ellen Noble (USA), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Eva Lechner (Ita)

17/09:
EKZ Cross Baden (Zwi/C1)

1. Annemarie Worst (Ned), 2. Pavla Havlikova (Tsj), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned), 5. Jasmin Eggermann (Zwi) 6. Marlene Morel (Fra), 7. Suzanne Verhoeven (Bel), 8. Nadja Heigl (Oos), 9. NOemi Ruegg (Zwi), 10. Magdalena Sadlecka (Pol)

15/09:
Jingle Cross (USA/C1)

1. Kaitlin Keough (USA), 2. Katherine Compton (USA), 3. Caroline Mani (Fra), 4. Helen Wyman (Gbr), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Annika Langvad (Den), 7. Crystal Anthony (USA), 8. Sunny Gilbert (USA), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Courtenay McFadden (USA) 

10/09:
Eeklo (Bel/C2)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Ellen van Loy (Bel), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Kim van de Steene (Bel), 9. Alicia Franck (Bel), 10. Joyce Vanderbeken (Bel)

 

2016-2017:

19/02:
Oostmalle (Bel):

1. Sanne Cant (Bel), 2. Laura Verdonschot (Bel), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Loes Sels (Bel), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Katherine Compton (USA), 8. Inge van der Heijden (Ned), 9. Karen Verhestraeten (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)

18/02:
Soudalcross Leuven (Bel)

1. Katie Compton (USA), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Alicia Franck (Bel), 5. Loes Sels (Bel), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Karen Verhestraeten (Bel), 8. Denise Betsema (Ned), 9. Pauline Delhaye (Fra), 10. Lindy van Anrooij (Ned)

12/02:
Vestingscross Hulst (Ned)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Katherine Compton (USA), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Ellen van Loy (Bel), 5. Annemarie Worst (Ned), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Maud Kaptheijns (Ned), 8. Manon Bakker Ned), 9. Inge van der Heijden (Ned), 10. Loes Sels (Bel)

11/02:
Middelkerke (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Sophie de Boer (Ned), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Helen Wyman (Gbr), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Elle Anderson (USA), 9. Loes Sels (Bel), 10. Alicia Franck (Bel)05/02:

SP-cross Hoogstraten (Bel)

1. Sophie de Boer (Ned), 2. Helen Wyman (Gbr), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Maud Kaptheijns (Ned), 6. Katherine Compton (USA), 7. Kaitlin Antonneau (USA), 8. Elle Anderson (USA), 9. Marianne Vos (Ned), 10. Alicia Franck (Ned)

04/02:

Krawatencross Lille (Bel)

1. Maud Kaptheijns (Nedd), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Laura Verdonschot (Bel), 4. Sophie de Boer (Ned), 5. Katherine Compton (USA), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Loes Sels (Bel), 8. Manon Bakker (Ned), 9. Karen verhestraeten (Bel), 10. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)

01/02:
Parkcross Maldgem (Bel) C2

1. Marianne Vos (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Maud Kaptheijns (Ned), 5. Ellen van Loy (Bel), 6. Loes Sels (Bel), 7. Alicia Franck (Bel), 8. Jolien Verschueren (Bel), 9. Kaitlin Antonneau (USA), 10. Veerle Goossens (Ned)

28/01:

WK Veldrijden Bieles:

1. Sanne Cant (Bel), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Lucinda Brand (Ned)

22/01:
Hoogerheide (Ned)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Lucinda Brand (Ned), 3. Annemarie Worst (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Evie Richards (Gbr), 7. Katerina Nash (Tsj), 8. Sophie de Boer (Ned), 9. Maud Kaptheijns (Ned), 10. Christine Majerus (Lux)

21/01:
Rucphen (Ned)

1. Laura Verdonschot (Bel), 2. Nikki Brammeier (Gbr), 3. Maud Kaptheijns (Ned), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Karen Verhestraeten (Bel), 6. Inge van der Heijden (Ned), 7. Maaike de Heij (Ned), 8. Veerle Goossens (Ned), 9. Esther van de Burg (Ned), 10. Aida Nuno Palacio (Spa)

21/01:
Zonnebeke (Bel)

1. Thalita de Jong (Ned), 2. Christine Majerus (Lux), 3. Ellen van Loy (Bel), 4. Loes Sels (Bel), 5. Linda ter Beek (Ned), 6. Joyce Vanderbeken (Bel), 7. Pavla Havlikova (Tsj), 8. Lindy van Anrooij (Ned), 9. Jolien Verschueren (Bel), 10. Nikola Noskova (Tsj)

15/01:
WB Fiuggi (Ita)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Katerina Nash (Tsj), 3. Sophie de Boer (Ned), 4. Annemarie Worst (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Laura Verdonschot (Bel), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Ellen Noble (USA), 9. Chiara Teocchi (Ita), 10. NIkola Noskova (Tsj)

 

04/01:
Centrumcross Surhuisterveen (Ned)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Yara Kastelijn (Ned), 3. Alicia Franck (Bel), 4. Manon Bakker (Ned), 5. Fleur Nagengast (Ned), 6. Julia Bosschker (Ned), 7. Floor Weerink (Ned), 8. Lizzy Witlox (Ned), 9. Karlijn Swinkels (Ned), 10. Laura Krans (Ned)

01/01:
GP Sven Nys Baal (Bel) C1

1. Marianne Vos (Ned), 2. Ellen van Loy (Bel) 3. Thalita de Jong (Ned), 4. Sanne Cant (Bel), 5. Laura Verdonschot (Bel), 6. Annemarie Worst (Ned), 7. Nikki Brammeier (Gbr), 8. Maud Kaptheijns (Ned), 9. Anne Terpstra (Ned), 10. Elle Anderson (USA)

29/12:
Azencross Loenhout (Bel)

1. Sanne Cant (Bel), 2. Marianne Vos (Ned), 3. Thalita de Jong (Ned), 4. Laura Verdonschot (Bel), 5. Lucinda Brand (Ned), 6. Ellen van Loy (Bel), 7. Maud Kaptheijns (Bel), 8. Nikki Brammeier (Gbr), 9. Pavla Havlikova (Tsj), 10. Loes Sels (Bel)

26/12:
Veldrit Heusden-Zolder (WB) (Bel)

1. Marianne Vos (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Eva Lechner (Ita), 6. Sophie de Boer (Ned), 7. Ellen van Loy (Bel), 8. Christine Majerus (Lux), 9. Nikki Brammeier (Gbr), 10. Amanda Miller (USA)

23/12:

Diegem SP (Bel) C1
1. Marianne Vos (Ned), 2. Sanne Cant (Bel), 3. Katerina Nash (Tsj), 4. Lucinda Brand (Ned), 5. Nikki Brammeier (Gbr), 6. Alice Maria Arzuffi (Ita), 7. Laura Verdonschot (Bel), 8. Christine Majerus (Lux), 9. Amanda Miller (USA), 10. Jolien Verschueren (Bel)

18/12:
WB Namen (Bel)

1. Katerina Nash (Tsj), 2. Eva Lec