uitslagen mannen

2018-2019:


23/02:
Leuven (Bel)

1. Toon Aerts (Bel), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Jim Aernouts (Bel), 6. Felipe Orts (Spa), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Vincent Bastaens (Bel), 9. Michael Boros (Tsj), 10. Corné van Kessel (Ned)


24/02:
Oostmalle (Bel)

1. Kevin Pauwels (Bel), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Laurens Sweeck (Bel), t. Tim Merlier (Bel), 7. Michael Boros (Tsj), 8. Jim Aernouts (Bel), 9. Jens Adams (Bel), 10. Nicolas cleppe (Bel)

 

17/02:

Hulst (Ned)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Thomas Pidcock (Gbr), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Eli Iserbyt (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. Joris NIeuwenhuis (Ned), 9. Jim Aernouts (Bel), 10. Laurens Sweeck (Bel)

16/02:

Middelkerke (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Quinten Hermans (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Gianni Vermeersch (Bel), 8. Joris Nieuwenhuis (Ned), 9. Jens Adams (Bel), 10. Thomas Pidcock (Gbr)

10/02:
Hoogstraten (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Corne van Kessel (Ned), 4. Eli Iserbyt (Bel), 5. Tom Pidcock (Gbr), 6. Quinten Hermans (Bel), 7. Lars van der Haar (Ned), 8. Joris Nieuwenhuis (Ned), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

09/02:
Lille (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. David van der Poel (Ned), 7. Corne Van Kessel (Ned), 8. Joris Nieuwenhuis (Ned), 9. Quinten Hermans (Bel), 10. Jim Aernouts (Bel)

06/02:

Parkcross Maldegem:

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. David van der Poel (Ned), 6. Eli Iserbyt (Bel), 7. Michael Boros (Tsj), 8. Wout van Aert (Bel), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Filipe Orts (Spa) 

03/02:

WK Veldrijden Bogense (Den):

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel),5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Quinten Hermans (Bel), 8. Marcel Meisen (Dui), 9. Jens Adams (Bel), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

 

27/01:

WB-finale Hoogerheide (Ned)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Corné van Kessel (Ned), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Joris Nieuwenhuis (Ned), 7. Quinten Hermans (Bel), 8. Lars van der Haar (Ned), 9. Francis Mourey (Fra), 10. Tom Meeusen (Bel)

 

6/01:

Rucphen (Ned)

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Joris Nieuwenhuis (Ned), 3. Thijs Aerts (Bel), 4. Jim Aernouts (Bel), 5. Stan Godrie (Ned), 6. Toon Vandenbosch (Bel), 7. Stephen Hyde (USA), 8. Jeroen Meijers (Ned), 9. Julian Siemons (Bel), 10. Arno van den Broeck (Bel)

20/01:
Pontchâteau (Fra) WB

1. Wout van Aert (Bel), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Jens Adams (Bel), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. David van der Poel (Ned), 8. Kevin Pauwels (Bel), 9. Corné van Kessel (Ned), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

14/01:

Otegem (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Tim Merlier (Bel), 5. Diether Vanthourenhout (Bel), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Nicolas Cleppe (Bel), 10. Kevin Pauwels (Bel), 10. Laurens Sweeck (Bel)

13/01:
NK Veldrijden Huijbergen (Ned)

1. Mathieu van der Poel, 2. Lars van der Haar, 3. Corné van Kessel, 4. Joris Nieuwenhuis, 5. Stan Godrie, 6. Sieben Wouters, 7. Gosse van der Meer, 8. David van der Poel, 9. Kelvin Bakx, 10. Gert-Jan Bosman

06/01:

DVV Cross Brussel (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Eli Iserbyt (Bel), 6. Jens Adams (Bel), 7. Corne van Kessel (Ned), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Gioele Bertolini (Ita), 10. Michael Boros (Tsj)

05/01:
Gullegem (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Gianni Vermeersch (Bel), 3. David van der Poel (Ned), 4. Dieter Vanthourenhout (Bel), 5. Michael Boros (Tsj), 6. Thijs Aerts (Bel), 7. Diether Sweeck (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Braam Merlier (Bel), 10. Kerry Werner (USA)

01/01:
GP SVen Nys Baal (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Eli Iserbyt (Bel), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Tom Meeusen (Bel)l, 8. Thomas Pidcock (Gbr), 9. Michael Vanthourenhout (Bel), 10. Lars van de Haar (Ned)

28/12:
Azencross Loenhout

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Joris Nieuwenhuis (Ned), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Eli Iserbyt (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

26/12:
WB Heusden-Zolder (Bel)

1. Mathieu van de Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Joris Nieuwenhuis (Ned), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Quinten Hermans (Bel), 7. David van der Poel (Ned), 8. Lars van der Haar (Ned), 9. Corné van Kessel (Ned), 10. Daan Soete (Bel)

22/12:

Waaslandcross Sint-Niklaas (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Quinten Hermans (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Tom Pidcock (Gbr), 5. Dieter Vanthourenhout (Bel), 6. Nicolas Cleppe (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Marcel Meisen (Dui), 9. Diether Sweeck (Bel), 10. Victor Vandebosch (Bel)

23/12:
WB Namen (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Joris Nieuwenhuis (Ned), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Marcel Meisen (Dui), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Gianni Vermeersch (Bel), 10. Lars van der Haar (Ned)

16/12:
SP Zonhoven (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Jens Adams (Bel), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Joris Nieuwenhuis( Ned), 8. Ginni Vermeersch (Bel), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Michael Vanthourenhout (Bel)

15/12:

Antwerpen (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Corne van Kessel (Ned), 7. Lars van der Haar (Ned), 8. Tom Meeusen (Bel), 9. 10. Michael Boros (Tsj)

09/12:

Overijse (Bel)

1. Toon Aerts (Bel), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Corné van Kessel (Ned), 4. Marcel Meisen (Dui), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Gianni Vermeersch (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. David van der Poel (Ned)

08/12:
Essen (Bel)

1. Laurens Sweeck (Bel), 2. Gianni Vermeersch (Bel), 3. David van der Poel (Ned), 4. Jim Aernouts (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Thijs Aerts (Bel), 10. Tim Merlier (Bel) 

02/12:

Zilvermeercross Mol (Bel)

1. Corné van Kessel (Ned), 2. Jim Aernouts (Bel), 3. Thijs Aerts (Bel), 4. David van der Poel (Ned), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Sieben Wouters (Bel), 7. Dieter Vanthourenhout (Bel), 8. Yannick Peeters (Bel), 9. Victor Vandebosch (Bel), 10. Jarno Liessens (Bel)

01/12:
Hasselt (Bel)

1. Kevin Pauwels (Bel), 2. Jens Adams (Bel), 3. Eli Iserbyt (Bel), 4. Marcel Meisen (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. David van der Poel (Ned), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Nicolas Cleppe (Bel), 10. Jim Aernouts (Bel)

25/11:

WB Koksijde (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Corné van Kessel (Ned), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Michael Vanthourenhout (Bel), 9. Joris Nieuwenhuis (Ned), 10. Kevin Pauwels (Bel)

 

24/11:

Wachtebeke (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Eli Iserbyt (Bel), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Toon Aerts (Bel), 7. David van der Poel (Ned), 8. Dieter Vanthourenhout (Bel), 9. Tom Meeusen (Bel) 10. Kevin Pauwels (Bel)

 

19/11:
Hamme (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Gianni Vermeersch (Bel), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Joris Nieuwenhuis (Ned), 7. Corne van Kessel (Ned), 8. Toon Aerts (Bel), 9. Lars van der Haar (Ned), 10. Jens Adams (Bel)

18/11:

WB Tabor (Tsj)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Quinten Hermans (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Wout van Aert (Bel), 8. Joris Nieuwenhuis (Ned), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Daan Soete (Bel)

11/11:
SP Gavere (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Tom Pidcock (Gbr), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Quinten Hermans (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Gianni Vermeersch (Bel), 10. Nicoals Cleppe (Bel)

10/11:

Niel (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Marcel Meisen (Dui), 6. Joris Nieuwenhuis (Ned), 7. Jens Adams (Bel), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Jim Aernouts (Bel)

04/11:
EK Rosmalen (Ned)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Toon Aerts (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Joris Nieuwenhuis (Ned), 

01/11:

Koppenbergcross (Bel)

1. Toon Aerts (Bel), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Quinten Hermans (Bel), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Eli Iserbyt (Bel), 8. Kevin Pauwels (Bel), 9. Jens Adams, 10. Daan Soete

28/10:
Superprestige Ruddervoorde (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Eli Iserbyt (Bel), 5 Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Laurens Sweeck (Bel), 8. Lars van der Haar (Ned), 9. Tom Pidcock (Gbr), 10. Kevin Pauwels (Bel)

27/10:
GP Neerpelt (Bel)

1. Laurens Sweeck (Bel), 2. Marcel Meisen (Dui), 3. David van der Poel (Ned), 4. Diether Sweeck (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Michel Boros (Tsj), 7. Quinten Hermans (Bel), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Kevin Pauwels (Bel), 10. Wietse Bosmans (Bel)

23/10:

Nacht van Woerden (Ned)

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Corné van Kessel (Ned), 3. Joris Nieuwenhuis (Ned), 4. Marcel Meisen (Dui), 5. Maik van der Heijden (Ned), 6. David van der Poel (Ned), 7. Kyle Agterberg (Ned), 8. Mees Hendrikx (Ned), 9. Thomas Joseph, 10. Koen van Dijke

21/10:
WB Bern (Zwi)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Quinten Hermans (Bel), 7. Corné van Kessel (Ned), 8. Felipe Orts Lloret (Spa), 9. Lars van der Haar (Ned), 10. Steve Chainel (Fra)

20/10:
Boom (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Gianni Vermeersch (Bel), 4. Quinten Hermans (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Michael Vanthourenhout (Bel), 8. David van der Poel (Ned), 9. Jens Adams (Bel), 10. Tom Meeusen (Bel)

 

18/10:
Kermiscross Ardooie (Bel) C1

1. Wout van Aert (Bel), 2. Gianni Vermeersch (Bel), 3.  Toon Aerts (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Eli Iserbyt (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Jim Aernouts (Bel), 8. Thomas Pidcock (Gbr), 9. Nicolas Cleppe (Bel), 10. Thijs Aerts (Bel)

14/10: Gieten (Ned) 

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Marcel Meisen (Dui), 6. Daan Soete (Bel), 7. David van der Poel (Ned), 8. Kevin Pauwels (Bel), 9. Joris Nieuwenhuis (ned), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

07/10:
Ronse Kluisbergen (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Gianni Vermeersch (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Joris Nieuwenhuis), 7. Jens Adams (Bel), 8. Nicolas Cleppe (Bel), 9. Michael Boros (Tsj) 10. Marcel Meisen (Dui)

07/10: 
Aigle (Zwi) C1

1. Vincent Bastaens (Bel), 2. David van der Poel (Ned), 3. Corné van Kessel (Ned), 4. Steve Chainel (Fra), 5. Timon Ruegg (Zwi), 6. Jan Nesvadba (Tsj), 7. Gioele Bertolini (Ita), 8. Marcel Wildhaber (Zwi), 9. Antoine Benoist (Fra), 10. Sascha Weber (Dui)

06/10:
Berencross Meulenbeke (Bel) C2

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Quinten Hermans (Bel), 4. Eli Iserbyt (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Jim Aernouts (Bel), 8. Daan Soete (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Lars van der Haar (Ned)


06/10:
Lutterbach GP Solidarité (Fra) C2
1. David van der Poel (Ned), 2. Fabien Canal (Fra), 3. Steve Chainel (Fra), 4. Gioele Bertolini (Ita), 5. Antoine Benoist (Fra), 6. Francis Mourey (Fra), 7. David Menut (Fra), 8. Sandy Dujardin (Fra), 9. Loris Rouiller (Zwi), 10. Marek Konwa (Pol)

30/09:

Jingle Cross (USA) C1:
1. Nicolas Cleppe (Bel), 2. Sieben Wouters, 3. Michael Boros, 4. Jim Aernouts (Bel), 5. Thijs Aerts (Bel), 6. Kerry Werner (USA), 7. Michael van den Ham (Can), 8. Curtis White (USA), 9. Jack Kisseberth (USA), 10. Alois Falenta (Fra)

29/09:
Jingle Cross (USA) CDM:

1. Toon Aerts (Bel), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Quinten Hermans (Bel), 5. Corné van Kessel (Ned), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Kevin Pauwels (Bel), 8. Eli Iserbyt (Bel), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Daan Soete (Bel)

29/09:
Poprad (Tsj) C1:

1. Marcel Meisen (Dui), 2. Vincent Bastaens (Bel), 3. David van der Poel (Ned), 4. Marek Konwa (Pol), 5. Sander Lookx (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Ondrej Glajza (Svk), 8. Nicolas Samparisi (Ita), 9. Gianni Vermeersch (Bel), 10. Roel van er Stegen (Ned)

28/09:
Unicov (Tsj) C1

1. Vincent Bastaens (Bel), 2. Gianni Vermeersch (Bel), 3. Marcel Meisen (Dui), 4. Dieter Vanthourenhout (Bel), 5. Braam Merlier (Bel), 6. David van der Poel (Ned) 7. Marek Konwa (Pol), 8. Jan Nesvadba (Tsj), 9. Jan Skarnitzl (Tsj), 10. Sander Loockx (Bel)

23/09 Waterloo (USA) CDM
1. Toon Aerts (Bel), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Quinten Hermans (Bel), 5. Daan Soete (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Eli Iserbyt (Bel), 8. Jim Aernouts (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Michael Boros (Tsj)

 

2017-2018:

25/02:
Sluitingscross Oostmalle:

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. David van der Poel (Ned), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Toon Aerts (Bel), 6. Daan Soete (Bel), 7. Corné van Kessel (Ned), 8. Quinten Hermans (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

18/03:
Vestingcross Hulst (Ned)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Eli Iserbyt (Bel), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. David van der Poel (Ned), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Kevin Pauwels (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Lars van der Haar (Ned)

17/02:
Middelkerke (Bel) C1 (SP)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Tim Merlier (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Toon Aerts (Bel), 8. David van der Poel (Ned), 9. Kevin Pauwels (Bel), 10. Jim Aernouts (Bel)

11/02:

SP-veldrit van Hoogstraten (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. David van der Poel (Ned), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Tim Merlier (Bel), 6. Wout van Aert (Bel), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Wietse Bosmans (Bel)

10/02:
Krawatencross Lille (DVV) (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Tim Merlier (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Toon Aerts (Bel), 7. Corné van Kessel (Bel), 8. Wout van Aert (Bel), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Michael Vanthourenhout (Bel)

04/02: WK Valkenburg (Ned)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Mathieu van der Poel (Ned), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Gioele Bertolini (Ita), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Daan Soete (Bel), 10. Steve Chainel (Fra)

28/01:
Hoogerheide (Ned) WB

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Toon Aerts (Bel), 8. David van der Poel (Ned), 9. Lars van der Haar (Ned), 10. Michael Boros (Tsj)

27/01:
GP Rucphen (Ned)

1. David van der Poel (Ned), 2. Jim Aernouts (Bel), 3. Dieter Vanthourenhout (Bel), 4. Gianni Vermeersch (Bel), 5. Bram Merlier (Bel), 6. Stan Godrie (Ned), 7. Wietse Bosmans (Bel), 8. Kevin Suarez (Spa), 9. Daan Hoeyberghs (Bel), 10. Stijn Caluwe (Bel)

21/01:
WB Nommay (Fra)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Tim Merlier (Bel), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Michael Boros (Tsj), 8. David van der Poel (Ned), 9. Steve Chainel (Fra), 10. Kevin Pauwels (Bel)

15/01:
Otegem (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. David van der Poel (Ned), 5. Jens Adams (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Thijs Aerts (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Nicolas Cleppe (Bel)


14/01:
NK Veldrijden Elite: 1. Mathieu van der Poel, 2. Lars van der Haar, 3. David van der Poel, 4. Corne van Kessel, 5. Stan Godrie, 6. Patrick van Leeuwen, 7. Gert-Jan Bosman, 8. Thijs van Amerongen, 9. Eddy van IJzendoorn, 10. Bart Barkhuis

01/01: Baal (DVV Trofee) (Bel)
1. Mathieu van der POel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Corné van Kessel (Ned), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Gianni Vermeersch (Bel), 10. Wietse Bosmans (Bel)

30/12: Diegem (SP) (Bel)
1. Mathieu van der POel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Marcel Meisen (Dui), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8 David van der Poel (Ned), 9. Michel Boros (Tsj), 10. Quinten Hermans (Bel)

23/12: Loenhout (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Tim Merlier (Bel), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Jens Adams (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. Daan Soete (Bel), 9. Gianni Vermeersch (Bel), 10. Wietse Bosmans (Bel)

17/12:
WB Veldrit Namen (WB (Bel)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Mathieu van der Poel (Ned), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Marcel Meisen (Dui), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Daan Soete (Bel), 10. Quinten Hermans (Bel)

16/12:

Scheldecross Antwerpen DVV (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Toon Aerts (Bel), 7. Corne van Kessel (Ned), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Jens Adams (Bel), 10. Daan Soete (Bel)

10/12:
Overijse (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Corné van Kessel (Ned), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Jens Adams (Bel), 5. Eli Iserbyt (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Klaas Vantornout (Bel), 9. Quinten Hermans (Bel), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

09/12:

Essen (DVV Trofee) C1
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Corné van Kessel (Ned), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Jens Adams (Bel), 8. Tom Meeusen (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Jim Aernouts (Bel)

03/12:
Zilvermeercross Mol (Bel) C2

1. David van der Poel (Ned), 2. Corne van Kessel (Ned), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Tim Merlier (Bel), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Jim Aernouts (Bel), 7. Rob Peeters (Bel), 8. Wietse Bosmans (Bel), 9. Adam Toupalik (Tsj), 10. Joeri Adams (Bel)

02/12:
Hasselt (Bel) C1

1. Corné van Kessel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. David van der Poel (Ned), 4. Tim Merlier (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Quinten Hermans (Bel), 7. Wietse Bosmans (Bel), 8. Vincent Bastaens (Bel), 9. Dieter Vanthourenhout (Bel), 10. Diether Sweeck (Bel)

26/11:
Flandriencross Hamme (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Corne van Kessel (Ned), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Lars van der Haar (Ned), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Jens Adams (Bel), 10. Toon Aerts (Bel)

25/11:

Zeven (Dui) WB)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. TOon Aerts (Bel), 4. Corne van Kessel (Ned), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Klaas Vantornout (Bel), 8. Marcel Meisen (Dui), 9. Quinten Hermans (Bel), 10. Tom Meeusen (Bel)

19/11: 
Bogense (Den) WB

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Tim Merlier (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Laurens Sweeck (Bel), 8. Quinten Hermans (Bel), 9. Michael Vanthourenhout (Bel), 10. Kevin Pauwels (Bel)

12/11:
SP Gavere (Bel)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Mathieu van der Poel (Ned), 4. Klaas Vantornout (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Quinten Hermans (Bel), 8. Kevin Pauwels (Bel), 9. Michael Vanthourenhout (Bel), 10. Vincent Bastaens (Bel)

11/11: Jaarmarktcross Niel (Bel) (2)
1. Toon Aerts (Bel), 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. Corne van Kessel (Ned), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Marcel Meisen (Dui), 9. Kevin Pauwels (Bel), 10. Diether Sweeck (Bel)

05/11: EK Tabor (Tsj)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. David van der Poel (Ned), 6. Jens Adams (Bel), 7. Michael Boros (Tsj), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Corne van Kessel (Ned), 10. Kevin Pauwels (Bel), 

 

 

01/11:

Koppenbergcross DVV Trofee (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Wout van Aert (Bel), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Jens Adams (Bel), 7. Corne van Kessel (Ned), 8. Michael Vanthourenhout (Bel), 9. Klaas Vantornout (Bel), 10. Laurens Sweeck (Bel)

29/10:

SP-veldrit Ruddervoorde (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Eli Iserbyt (Bel), 8. Tim Merlier (Bel), 9. David van der Poel (Ned), 10. Kevin Pauwels (Bel)

28/10:

GP Brabant (Ned) C2

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Corne van Kessel (Ned), 4. Daan Soete (Ned), 5. Stan Godrie (Bel), 6. Daan Hoeyberghs (Bel), 7. Dieter Vanthourenhout (Bel), 8. Twan van den Brand (Ned), 9. Nicolas Cleppe (Bel), 10. Maik van der Heijden (Ned)

24/10:

Kiremko Nacht van Woerden (Ned) C2

1. Lars van der Haar (Ned), 2. David van der Poel (Ned), 3. Corné van Kessel (Ned), 4. Daan Hoeybergs (Bel), 5. Felipe Orts (Spa), 6. Stan Godrie (Ned), 7. Marcel Meisen (Dui), 8. Sieben Wouters (Ned), 9. Maik van der Heijden (Ned), 10. Toon Vandenbosch (Bel)

22/10:

WB Koksijde (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. David van der Poel (Ned), 6. Daan Soete (Bel), 7. Quinten Hermans (Bel), 8. Michael Vanthourenhout (Bel), 9. Vincent Bastaens (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

21/10:

SP Boom (Bel) C1

1. Wout van Aert (Bel), 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Mathieu van der Poel (Ned), 5. Jens Adams (Bel), 6. Quinten Hermans (Bel), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Kevin Pauwels (Bel), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Michael Boros (Tsj)

15/10:
SP Zonhoven (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. David van der Poel (Ned), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Quinten Hermans (Bel), 7. Michael Boros (Tsj), 8. Toon Aerts (Bel), 9. Jens Adams (Bel), 10. Diether Sweeck (Bel)

14/10:
Poldercross Kruibeke (Bel) C2

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Quinten Hermans (Bel), 4. Corné van Kessel (Ned), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Michael Boros (Tsj), 9. Thomas Pidcock (Gbr), 10. Daan Soete (Bel)

08/10:

Ronse (Bel) C1
1. Lars van der Haar (Ned), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Toon Aerts (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Jens Adams (Bel), 8. Dieter Vanthourenhout (Bel), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Corne van Kessel (Ned)

07/10:
Berencross Meulebeke (Bel) C2

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Eli Iserbyt (Bel), 6. Vincent Bastaens (Bel), 7. Diether Sweeck (Bel), 8. Dieter Vanthourenhout (Bel), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

01/10:

Superprestige Gieten (Ned)

1. Mathieu van der Poel, 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Lars van der Haar, 5. Quinten Hermans (Bel), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Kevin Pauwels (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Toon Aerts (Bel), 10. Diether Sweeck (Bel)

28/09:
Slany (Tsj) C1

1. Philipp Walsleben (Dui), 2. Adam Toupalik (Tsj), 3. David van der Poel (Ned), 3. Tomas Paprstka (Tsj), 5. Nicolas Cleppe (Bel), 6. Marek Konwa (Pol), 7. Jan Nesvadba (Tsj), 8. Yorben van Tichelt (Bel), 9. Martin Bina (Tsj), 10. Stijn Caluwe (Bel)

24/09:
WB Waterloo (USA)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Corne van Kessel (Ned), 3. Daan Soete (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Tim Merlier (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Wout van Aert (Bel), 8. Toon Aerts (Bel), 9. Quinten Hermans (Bel), 10. Tom Meeusen (Bel)

20.09:
Cliff Bar Cross Vegas (USA) C1

1. Laurens Sweeck (Bel), 2. Diether Sweeck (Bel), 3. Jeremy Powers (USA), 4. Bjorn Selander (USA), 5. Michael van den Ham (Can), 6. Geoff Kabush (Can), 7. Travis Livermon (USA), 8. Hector Riveros (Col), 9. Lance Haidet (USA), 10. Cody Kaiser (USA)

17/09:

WB Iowa City (USA)

1. Mathieu van der Poel, 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. Quinten Hermans (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Michael Boros (Tsj), 10. Jens Adams (Bel)

17/09:
EKZ Cross Baden (Zwi/C1)

1. Klaas Vantornout (Bel), 2. Nicola Rohrbach (Zwi), 3. Nicolas Cleppe (Zwi), 4. Philipp Walsleben (Dui), 5. Lukas Flueckiger (Zwi), 6. Thijs van Amerongen (Ned), 7. Joeri Adams (Bel), 8. Marcel Wildhaber (Zwi), 9. Tomas Paprtksa (Pol), 10. Simon Zahner (Zwi)

 

15/09:
Jingle Cross (USA/C1)

1. Laurens Sweeck (Bel), 3. Quinten Hermans (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Jens Adams (Bel), 5. Michael Boros (Tsj), 6. Daan Soete (Bel), 7. Corne van Kessel (Ned), 8. Stephen Hyde (USA), 9. Stan Godrie (Ned), 10. Diether Sweeck (Bel)

10/09:

Eeklo (Bel/C2)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Corne van Kessel (Ned), 8. Daan Soete (Bel), 9. Toon Aerts (Bel), 10. Dieter Vanthourenhout (Bel)

2016-2017:

22/02:
Cyclo Cross Masters (Bel) (Nat)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Jan Denuwelaere (Bel), 7. Laurens Sweeck (Bel), 8. Michael Vanthourenhout (Bel), 9. Nicolas Cleppe (Bel), 10. Eli Iserbyt (Bel)

19/02:
Oostmalle (Bel):

1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. David van der Poel (Ned), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Jim Aernouts (Bel), 9. Diether Sweeck (Bel), 10. Lars van der Haar (Ned)

18/02:
Soudalcross Leuven (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Jim Aernouts (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. Vincent Bastaens (Bel), 9. Lars van der Haar (Ned), 10. Wout van Aert (Bel)

 

12/02:
Vestingscross Hulst (Ned)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Philipp Walsleben (Dui), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Kevin Pauwels (Bel), 10. David van der Poel (Ned)

11/02: 
Middelkerke (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Vincent Bastaens (Bel), 8. Corne van Kessel (Ned), 9. Diether Sweeck (Bel), 10. Klaas Vantornout (Bel)

05/02:

SP-cross Hoogstraten (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Corne van Kessel (Bel), 7. Vincent Bastaens (Bel), 8. Jim Aernouts (Bel), 9. Lars van der Haar (Ned), 10. Jens Adams (Bel)

04/02:

Krawatencross Lille (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Corne Van Kessel (Ned), 7. Michael Vanthourenhout (Bel), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Vincent Bastaens (Bel), 10. David van der Poel (Ned)

01/02:
Parkcross Maldgem (Bel) C2

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Tim Merlier (Bel), 4. Wout van Aert (Bel), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Laurens Sweeck (Bel), 8. Wietse Bosmans (Bel), 9. Corne van Kessel (Ned), 10. David van der Poel (Ned)

29/01:

WK Veldrijden Bieles (Lux)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Corne van Kessel (Ned), 30. David van der Poel, 34. Stan Godrie, 44. Lars Boom

22/01:
Hoogerheide (Ned)

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Corne van Kessel (Ned), 4. Clement Venturini (Fra), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Gianni Vermeersch (Bel), 8. Marcel Meisen (Dui), 9. Jim Aernouts (Bel), 10. Philipp Walsleben (Dui)

21/01:
Rucphen (Ned)

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Jim Aernouts (Bel), 3. Stan Godrie (Ned), 4. Marek Konwa (Pol), 5. Marcel Meisen (Dui), 6. David van der Poel (Ned), 7. Yorben van Tichelt (Bel), 8. Aito Hernandez (Spa), 9. Sieben Wouters (Ned), 10. Kevin Suarez Fernandez (Spa)

15/01:

WB Fiuggi (Ita)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Marcel Meisen (Dui), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Tim Merlier (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Klaas Vantornout (Bel), 8. Lars van der Haar (Ned), 9. Jim Aernouts (Bel), 10. Corne van Kessel (Ned)

04/01:

Centrumcross Surhuisterveen (Ned)

1. Corné van Kessel (Ned), 2. Lars Boom (Ned), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Joeri Adams (Bel), 5. Patrick van Leeuwen (Ned), 6. Emil Hekele (Tsj), 7. Stan Godrie (Ned), 8. Niels Wubben (Ned), 9. Daan Hoeyberghs (Bel), 10. Gosse van der Meer (Ned)

01/01:
GP Sven Nys Baal (Bel) C1

1. Toon Aerts (Bel), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Wietse Bosmans (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Corné van Kessel (Ned), 8. Jens Adams (Bel), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Gianni vermeersch (Bel) 

29/12:
Azencross Loenhout (Bel) 

1. Wout van Aert (Bel), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Michael Vanthourenhout (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Clement Venturini (Fra), 8. Jens Adams (Bel), 9. Jim Aernouts (Bel), 10. Tim Merlier (Bel)

26/12:
Veldrit Heusden-Zolder (WB) (Bel)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Laurens Sweeck (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Corne van Kessel (Ned), 10. David van der Poel (Ned)

23/12: 
Diegem SP (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Jens Adams (Bel), 6. David van der Poel (Ned), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Tom Meeusen (Bel), 9. Klaas Vantornout (Bel), 10. Laurens Sweeck (Bel) 

18/12:
WB Namen (Bel)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Michael Vanthourenhout (Bel), 9. Marcel Meisen (Dui), 10. Klaas Vantornout (Bel)

17/12:
Antwerpen (Bel) A1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Jens Adams (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Vincent Bastaens (Bel)

11/12:
Overijse (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Adams (Bel), 5. Tim Merlier (Bel), 6. Michal Boros (Tsj), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. Klaas Vantornout (Bel), 9. Daan Soete (Bel), 10. Wietse Bosmans (Bel)

10/12:
Veldrit Essen (Bel) c1

1. Wout van Aert (Bel), Kevin Pauwels (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Toon Aerts (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Michael Boros (Tsj), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Wietse Bosmans (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

04/12:
Zilvermeercross Mol (Bel) C2

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Philipp Walsleben (Dui), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Diether Sweeck (Bel), 8. David van der Poel (Ned), 9. Kevin Pauwels (Bel), 10. Wietse Bosmans (Bel)

03/12:
SP Francorchamps (Bel)

1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Jens Adams (Bel), 8. Philipp Walsleben (Dui), 9. Klaas vantornout (Bel), 10. Stephen Hyde (USA)

27/11:

Veldrit Hamme (Bel) C1  DVV Trofee
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. corné van Kessel (Ned), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Toon Aerts (Bel), 10. Jim Aernouts (Bel)

 

26/11:

Poldercross Zeven WB (Dui):

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Clement Venturini (Fra), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Corné van Kessel (Ned), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Michael Vanthourenhout (Bel), 10. Marcel Meisen (Dui)

19/11:
Soudal Classic Hasselt (Bel) C1

1. Laurens Sweeck (Bel), 2. Clement Venturini (Fra), 3. Corné van Kessel (Ned), 4. Vincent Bastaens (Bel), 5. Wietse Bosmans (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Philipp Walsleben (Dui), 8. Quinten Hermans (Bel), 9. Marcel Meisen (Dui), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

17/11:

Slany (Tsj) C1
1. David van der Poel (Ned), 2. Daan Soete (Bel), 3. Wietse Bosmans (Bel), 3. Michael Boros (Tsj), 5. Diether Sweeck (Bel), 6. Yorben van Tichelt (Bel), 7. Tomas Paprstka (Tsj), 8. Steve Chainel (Fra), 9. Marcel Meisen (Dui), 10. Emil Hekele (Tsj)

13/11:

Gavere Superprestige (Bel)  C1:
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Klaas Vantornout (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. David van der Poel (Ned), 9. Jens Adams (Bel), 10. Philipp Walsleben (Dui)

12/11:

Prolease GP Brabant (Ned( C1:

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Corné van Kessel (Ned), 3. Joris Nieuwenhuis (Ned), 4. Wietse Bosmans (Bel), 5. Dieter Vanthourenhout (Bel), 6. Daan Sote (Bel), 7. Twan van den Brand (Ned), 8. David van der Poel (Ned), 9. Diether Sweeck (Bel), 10. Maik van der Heijden (Ned)

06/11:
Ruddervoorde Superprestige (Bel) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Jens Adams (Bel), 6. Toon Aerts (Bel), 7. David van der Poel (Ned), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Klaas Vantornout (Bel), 10. Dieter Vanthourenhout (Bel)

06/11:
Hittnau (Zwi) C1

1. Francis Mourey (Fra), 2. Wietse Bosmans (Bel), 3. Corné van Kessel (Ned), 4. Yorben van Tichelt (Bel), 5. Clément Russo (Fra), 6. Marcel Wildhaber (Zwi), 7. Sascha Weber (Dui), 8. Lukas Fluckiger (Zwi), 9. Gioele Bertolini (Ita), 10. Lukas Winterberg (Zwi)

05/11:
GP Luzern-Pfaffnau (Zwi) C2

1. Corné van Kessel (Ned), 2. Sascha Weber (Dui), 3. Marcel Wildhaber (Zwi), 4. Severin Sagesser (Zwi), 5. Martin Haring (Svk), 6. Mariusz Gil (Pol), 7. Lukas Winterberg (Zwi), 8. Nicola Rohrbach (Zwi), 9. Wietse Bosmans (Bel), 10. Andreas Moser (Zwi)

05/11:
Waaslandcross Sint Niklaas (Bel) C2

1. Tom Meeusen (Bel), 2. Rob Peeters (Bel), 3. Toon Aerts (Bel), 4. Dieter Vanthourenhout (Bel), 5. Tim Merlier (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. David van der Poel (Ned), 8. Jens Adams (Bel), 9. Jim Aernouts (Bel), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

01/11 Koppenbergcross (Bel) C1
1. Wout van Aert (Bel), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Corne van Kessel (Ned), 8. Jens Adams (Bel), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Michael Boros (Tsj)

30/10:

EK Veldrijden Pont-Château (Fra)

1. Toon Aerts (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Clément Venturini (Fra), 5. Jens Adams (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Lars van der Haar (Ned), 8. Marcel Wildhaber (Zwi), 9. Steve Chainel (Fra), 10. Corné van Kessel (Ned),

25/10:
Nacht van Woerden (Ned) C2

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Stan Godrie (Ned), 3. Dieter Vanthourenhout (Bel), 4. Marcel Meisen (Dui), 5. Twan van den Brand (Ned), 6. Daan Hoeyberghs (Bel), 7. Marcel Wildhaber (Zwi), 8. Yorben van Tichelt (Bel), 9. Maik van der Heijden (Ned), 10. Thijs van Amerongen (Ned)

23/10:
Cauberg Cyclo-Cross Valkenburg (Ned)

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Toon Aerts (Bel), 7. Lars van der Haar (Ned), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Tim Merlier (Bel)

22/10:
Niels Albert CX Boom (Bel) C2

1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Wietse Bosmans (Bel), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. David van der Poel (Ned), 6. Joeri Adams (Bel), 7. Marcel Meisen (Dui), 8. Stijn Huys (Bel), 9. Philipp Walsleben (Dui), 10. Jappe Jaspers (Bel)

 

20/10: 
Ardooie (Bel) C2

1. Wout van Aert (Bel), 2. Toon Aerts (Bel), 3. Klaas Vantornout (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Quinten Hermans (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Nicolas Cleppe (Bel), 8. Laurens Sweeck (Bel), 9. Gianni Vermeersch (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

16/09:

Zonhoven (Bel) Superprestige
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Jens Adams (Bel), 7. Rob Peeters (Bel), 8. Michael Boros (Tsj), 9. David van der Poel (Ned), 10. Kevin Pauwels (Bel)

16/09:
Contern (Lux) C2

1. Michael Vanthourenhout (Bel) 2. Dieter Vanthourenhout (Bel), 3. Marcel Meisen (Dui), 4. Daan Soete (Bel), 5. Patrick van Leeuwen (Ned), 6. Quincy Vens (Bel), 7. Kenneth van Compernolle (Bel), 8. Vinnie Braet (Bel), 9. Angelo de Clerq (Bel), 10 .Gusty Bausch (Lux)

15/10:
Poldercross Kruibeke (Bel) C2

1. Michael Vanthourenhout (Bel),2. Wout van Aert (Bel), 3. Corne van Kessel (Ned), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Philipp Walsleben (Dui), 6. Stan Godrie (Ned), 7. Tim Meeusen (Bel), 8. Dieter Vanthourenhout (Bel), 9. Marcel Meisen (Dui), 10. Rob Peeters (Bel)


09/10: Hotondcross Ronse (Bel) DVV Trofee C1
1. Wout van Aert (Bel), 2. Jens Adams (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Mathieu van der Poel (Ned), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Klaas Vantornout (Bel), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

08/10 Berencross Meuelebeke (Bel) C2
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wietse Bosmans (Bel), 3. Eli Iserbyt (Bel), 4. Vincent Bastaens (Bel), 5. Jim Aernouts (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Daan Soete (Bel), 8. Stan Godrie (Ned), 9. Wout van Aert (Bel), 10. Jens Adams (Bel)

02/10: 

Gieten (Ned) Superprestige
1. Mathieu van der POel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Jens Adams (Bel), 5. Toon Aerts (Bel), 6. Klaas Vantornout (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. Tim Merlier (Bel), 9. David van der Poel (Ned), 10. Lars van der Haar (Ned)

28/09: Tabor (Tsj/C1)

1. Michael Boros (Tsj), 2. Tomas Paprstka (Tsj), 3. Jens Adams (Bel), 4. Jan Nesvadba (Tsj), 5. Jakub Skala (Tsj), 6. Simon Zahner (Zwi), 7. Martin Haring (Slw), 8. Stan Godrie (Ned), 9. Mariusz Gil (Pol), 10. Yorben van Tichelt (Bel)

24/09:

WB Iowa:

1. Wout van Aert (Bel), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Jim Aernouts (Bel), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Corné van Kessel (Ned), 7. Quinten Hermans (Bel), 8. Dieter Vanthourenhout (Bel), 9. Toon Aerts (Bel), 10. Stephen Hyde (USA)

21/09:

WB Las Vegas:

1. Wout van Aert (Bel), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Toon Aerts (Bel), 5. Rob Peeters (Bel), 6. Quinten Hermans (Bel), 7. Dieter Vanthourenhout (Bel), 8. Philipp Walsleben (Dui), 9. Tim Merlier (Bel), 10. Thijs van Amerongen (Ned)

11/09: 
Brico-Cross Geraardsbergen (Bel) C2

1. Wout van Aert (Bel), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Klaas Vantornout (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Corné van Kessel (Ned), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Jens Adams (Bel), 8. Dieter Vanthourenhout (Bel), 9. Julien Taramarcaz (Zwi), 10. Tim Merlier (Bel)

2015-2016: 

21/02: Sluitingscross Oostmalle (Bel) 

1. Kevin Pauwels (Bel), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Mathieu van der Poel (Ned), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Jim Aernouts (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Toon Aerts (Bel), 9. Dieter Vanthourenhout (Bel), 10. Vincent Bastaens (Bel)

13/02: SP Middelkerke (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Sven Nys (Bel), 5. Toon Aerts (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Klaas Vantornout (Bel), 8. Corne van Kessel (Bel), 9. Jim Aernouts (Bel), 10. Diether Sweeck (Bel)

07/06: SP Hoogstraten (Bel)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Sven Nys (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Toon Aerts (Bel), 6.  7. Lars van der Haar (Ned), 8. David van der Poel (Ned), 9. Klaas Vantornout (Bel), 10. Jim Aernouts (Bel)

06/02: Sint-Niklaas (Bel) C2
1. Laurens Sweeck (Bel), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Sven Nys (Bel), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Toon Aerts (Bel), 6. Rob Peeters (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Lars van der Haar (Ned), 9. Diether Sweeck (Bel), 10. Kevin Pauwels (Bel)

31/01: WK Veldrijden Heusden-Zolder (Bel)
1. Wout van Aert (Bel), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Sven Nys (Bel), 5. Mathieu van der Poel (Ned), 6. David van der Poel (Ned), 7. Laurens Sweeck (Bel), 8. Tom Meeusen (Bel), 9. Radomir Simunek (Tsj), 10. Marcel Meisen (Dui)
 

24/01: GP Van der Poel Hoogerheide (Ned) WB

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Toon Aerts (Bel), 7. Lars van der Haar (Ned), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Marcel Meisen (Dui), 10. Tim Merlier (Bel)

23/01: Veldrit van Rucphen (Ned) C1

1. Tom Meeusen (Bel), 2. Jim Aernouts (Bel), 3. Radomir Simunek (Tsj), 4. Joeri Adams (Bel), 5. Julien Taramarcaz (Zwi), 6. Dieter Vanthourenhout (Bel), 7. Stan Godrie (Ned), 8. Kevin Suarez Fernandez (Spa), 9. Jens Vandekinderen (Bel), 10. Ibanez Ruiz de Larrinaga

17/01: Lignieres en Berry (Fra) (WB)
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Sven Nys (Bel), 8. Gianni Vermeersch (Bel), 9. Clement Venturini (Ita), 10. Michael Vanthourenhout (Bel)

03/01: Leuven (Bel) C1
1.Toon Aerts (Bel), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Vincent Bastaens (Bel), 4. Julien Taramarcaz (Zwi), 5. Eli Iserbyt (Bel0, 6. Sven Nys (Bel), 7. Radomir Simunek (Tsj), 8. Klaas Vantornout (Bel), 9. Jim Aernouts (Bel), 10. Jan Denuwelare (Bel

02/01: Centrumcross Surhuisterveen (Ned)
1.Corné van Kessel (Ned), 2. Philipp Walsleben (Dui), 3. Twan van den Brand (Ned), 4. Marcel Meisen (Dui), 5. Martijn Budding (Ned), 6. Stan Godrie (Ned), 7. Lars Boom (Ned), 8.Patrick van Leeuwen (Ned), 9. Joris Nieuwenhuis (Ned), 10. Thijs van Amerongen (Ned)

30-12: Bredene (Bel) C2
1. Dieter Vanthourenhout (Bel), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Klaas Vantornout (Bel), 4. Joeri Adams (Bel), 5. Gianni Vermeersch (Bel), 6. Sven Vanthourenhout (Bel), 7. Thomas Joseph (Bel), 8. Stan Godrie (Ned), 9. Hendrik Sweeck (Bel), 10. Tim Merlier (Ned)

29-12: Loenhout (Bel) C1
1. Tom Meeusen (Bel), 2. Tim Merlier (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Radomir Simunek (Tsj), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Mathieu van der Poel (Ned), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Julien Taramarcaz (Zwi), 10. Sven Nys (Bel)

27-12: Diegem (Bel) SP
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Sven Nys (Bel), 7. Klaas Vantornout (Bel), 8. Corne van Kessel (Ned), 9. Philipp Walsleben (Dui), 10. Wout van Aert (Bel)

26-12: Heusden-Zolder (Bel) CDM
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Clement Venturini (Fra), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Wout van Aert (Bel), 9. Corné van Kessel (Ned), 10. Sven Nys (Bel)

20-12: Namen (Bel) CDM
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Klaas Vantornout (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Toon Aerts (Bel), 7. Clement Venturini (Fra), 8. Sven Nys (Bel), 9. Julien Taramarcaz (Zwi), 10. Thijs van Amerongen (Ned)

19/12: Antwerpen (Bel) BPost
1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Sven Nys (Bel), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Gianni Vermeersch (Bel), 8. David van der Poel (Ned), 9. Julien Taramarcaz (Zwi), 10. Laurens Sweeck (Bel)

13/12: Spa Francorchamps (Bel) Superprestige
1. Wout van Aert (Bel), 2. Sven Nys (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Klaas Vantornout (Bel), 5. Corne van Kessel (Ned), 6. Toon Aerts (Bel), 7. Thijs van Amerongen (Ned), 8. Lars van der Haar (Ned), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Tim Merlier (Bel)

12/12: Mol (Bel) A2
1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Sven Nys (Bel), 5. Rob Peeters (Bel), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Lars van der Haar (Ned), 8. David van der Poel (Ned), 9. Daan Hoeyberghs (Bel), 10. Philipp Walsleben (Dui)

06/12: Overijse (Bel) C1:
1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Tim Merlier (Bel), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Michael Vanthourenhout (Bel), 8. Corne van Kessel (Ned), 9. Marcel Meisen (Dui), 10. Toon Aerts (Bel)

29/11: Hamme (Bel) BPost Bank Trofee:
1. Wout van Aert (Bel), 2. Sven Nys (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Mathieu van der Poel (Ned), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Julien Taramarcaz (Zwi), 8. Tom Meeusen (Bel), 9. Michael Vanthourenhout (Bel), 10. Corne van Kessel (Ned)

22/11: Koksijde (Bel) CDM 
1. Sven Nys (Bel), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Mathieu van der Poel (Ned), 4. Lars van der Haar (Ned), 5.
Laurens Sweeck (Bel), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Toon Aerts (Bel), 8. Kevin Pauwels (Bel), 9. Corne van Kessel (Ned), 10. Julien Taramarcaz (Zwi)

21/11: Hasselt (Bel) C1
1.Sven Nys (Bel), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Diether Sweeck (Bel), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Thijs van Amerongen (Ned), 7. Jens Adams (Bel), 8. Julien Taramarcaz (Zwi), 9. David van der Poel (Ned), 10. Radomir Simunek (Tsj)

15/11: Gavere (Bel) SP C1
1. Wout van Aert (Bel), 2. Sven Nys (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Laurens Sweeck (Bel), 6. Klaas Vantornout (Bel), 7. Michael Vanthourenhout (Bel), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Rob Peeters (Bel), 10. Michael Boros (Tsj)

11/11: Niel (Bel) A2

1. Kevin Pauwels (Bel), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Sven Nys (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Tim Merlier (Bel), 6. Jens Adams (Bel), 7. Jan Denuwelare (Bel), 8. Klaas Vantornout (Bel), 9. Michael Boros (Tsj), 10. Dieter Vanthourenhout (Bel)

08/11: Ruddervoorde (Bel) SP

1. Kevin Pauwels (Bel), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Sven Nys (Bel), 4. Klaas Vantornout (Bel), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Lars van der Haar (Ned), 7. Corné van Kessel (Ned),  8. Diether Sweeck (Bel), 9. Laurens Sweeck (Bel), 10. Tim Merlier (Bel)

07/11: EK Veldrijden Huijbergen (Ned)

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Michael Vanthourenhout (Bel), 5. Julien Taramarcaz (Zwi), 6. Thijs van Amerongen (Ned), 7. Laurens Sweeck (Bel), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Radomir Simunek (Tsj), 10. Tim Merlier (Bel)

01/11:
Koppenbergcross Oudenaarde (Bel) BPost

1. Wout van Aert (Bel), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Thijs van Amerongen (Ned), 6. Diether Sweeck (Bel), 7. Michael Vanthourenhout (Bel), 8. Julien Taramarcaz (Zwi), 9. Corne van Kessel (Ned), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

25/10: Zonhoven (Bel) SP:

1. Wout van Aert (Bel), 2. Rob Peeters (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Sven Nys (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. David van de Poel (Ned), 8. Julien Taramarcaz (Zwi), 9. Jens Adams (Bel), 10. Tom Meeusen (Bel)

20/10: Nacht van Woerden (Ned) C2
1. Lars van der Haar (Ned), 2. Marcel Meisen (Dui), 3. Stan Godrie (Ned), 4. Dieter Vanthourenhout (Bel), 5. Corné van Kessel (Ned), 6. Marcel Wildhaber (Zwi), 7. Niels Wubben (Ned), 8. Marco Bianco (Ita), 9. Philipp Walsleben (Dui), 10. Simon Zahner (Zwi)

18/10: Valkenburg (Ned) CDM:
1. Lars van der Haar (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Sven Nys (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Julien Taramarcaz (Zwi), 6. Michael Vanthourenhout (Bel), 7. Corné van Kessel (Ned), 8. Clement Venturini (Fra), 
9. Dieter Sweeck (Bel), 10. Laurens Sweeck (Bel)

15/10: Ardooie (Bel) C2:

1. Tom Meeusen (Bel), 2. Sven Nys (Bel), 3. Julien Taramarcaz (Zwi), 4. Tim Merlier (Bel), 5. Eli Iserbyt (Bel), 6. Toom Aerts (Bel), 7. Wietse Bosmans (Bel), 8. Vincent Bastaens (Bel), 9. Joeri Adams (Bel), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

11/10: Ronse (Bel) BBank 

1. Wout van Aert (Bel), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Sven Nys (Bel), 5. Jens Adams (Bel), 6. Tim Merlier (Bel), 7. Gianni Vermeersch (Bel), 8. Thijs van Amerongen (Ned), 9. Michael Boros (Tsj), 10. Tom Meeusen (Bel)

04/10: Gieten (Ned) Superprestige

1. Wout van Aert (Bel), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Tim Merlier (Bel), 4. Sven Nys (Bel), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Kevin Pauwels (Bel), 8. Vincent Bastaens (Bel), 9. Rob Peeters (Bel), 10. Julien Taramarcaz (Zwi)

27/09: Steenbergcross (Bel) C2:

1. Wout van Aert (Bel), 2. Michael Vanthourenhout (Bel), 3. Sven Nys (Bel), 4. Klaas Vantornout (Bel), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Philipp Walsleben (Dui), 7. Rob Peeters (Bel), 8. Tom Meeusen (Bel), 9. Jens Adams (Bel), 10. Tim Merlier (Bel)


16-09: Las Vegas (VS) WB: 


1. Wout van Aert (Bel), 2. Sven Nys (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Jeremy Powers (VSt), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Laurens Sweeck (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Corné van Kessel (Ned), 10. Gianni Vermeersch (Bel)


13/09: Baden (Zwi) C1

1. Laurens Sweeck (Bel), 2. Philipp Walsleben (Dui), 3. Francis Mourey (Fra), 4. Dieter Vanthourenhout (Bel), 5. Clément Venturini (Fra), 6. David van der Poel (Ned), 7. Marcel Wildhaber (Zwi),
9. FLorian Vogel (Zwi), 9. Joeri Adams (Bel), 10. Julien Taramarcaz (Zwi)

 

2014-2015:

22-02: Sluitingsprijs Oostmalle (Bel) C1

1. Wout van Aert (Bel), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Laurens Sweeck (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Vincent Bastaens (Bel), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Sven Vanthourenhout (Bel), 10. Radomir Simunek (Tsj)

21-02: Boels Classic Heerlen (Ned) C1

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Vincent Bastaens (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Jens Adams (Bel), 6. Martijn Budding (Ned), 7. David van der Poel (Ned), 8. Thomas Joseph (Bel), 9. Stan Godrie (Ned), 10. Joeri Adams (Bel) 

15-02: GP Stad Eeklo (Bel) C2:

1. Wout van Aert (Bel), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Michael Vanthourenhout (Bel), 4. Gianni Vermeersch (Bel), 5. Mathieu van der Poel (Ned), 6. Laurens Sweeck (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Toon Aerts (Bel), 9. Sven Nys (Bel), 10. Joeri Adams (Bel)

14-02: SP-cross Middelkerke (Bel) C1:

1. Kevin Pauwels (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Tom Meeusen (Bel), 6. Jens Adams (Bel), 7. Sven Nys (Bel), 8. Klaas Vantornout (Bel), 9 Gianni Vermeersch (Bel), 10. Tim Merlier (Bel)

08-02: SP-cross Hoogstraten (Bel) C1:

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Wout van Aert (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Sven Nys (Bel), 7. Tom Meeusen (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Marcel Meisen (Dui), 10. Julien Taramarcaz (Zwi)

07-02: Krawatencross Lille (Bel) C1 BPost 

1.Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Sven Nys (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. Kevin Pauwels (Bel), 6. Vincent Bastaens (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Marcel Meisen (Dui), 9. Philipp Walsleben (Dui), 10. Tom Meeusen (Bel)

01-02: WK Tabor (Tsj) 

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Lars van der Haar (Ned), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Klaas Vantornout (Bel), 6. Tom Meeusen (Bel), 7. Gianni Vermeersch (Bel), 8. Marcel Meisen (Dui),  9. Philipp Walsleben (Dui), 10. Marco Aurelio Fontana (Ita)

25-01: Hoogerheide (Ned) CDM

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Wout van Aert (Bel), 3. Gianni Vermeersch (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Lars van der Haar (Ned), 6. Sven Nys (Bel), 7. Francis Mourey (Fra), 8. Tim Merlier (Bel), 9. Jens Adams (Bel), 10. Fabien Canal (Fra)

04-01: Soudal Cross Leuven (Bel) C1:

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Laurens Sweeck (Bel), 5. Philipp Walsleben (Dui), 6. Joeri Adams (Bel), 7. Vincent Bastaens (Bel), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Martin Bina (Tsj), 10. Radomir Simunek (Tsj)

02-01: Radquer Bussnang (Zwi) C1:

1. David van der Poel (Ned), 2. Lukas Winterberg (Zwi), 3. Florian Vogel (Zwi), 4. Marcel Wildhaber (Zwi), 5. Arnaud Grand (Zwi), 6. Lukas Flueckinger (Zwi), 7. Ralph Naef (Zwi), 8. Mathias Flueckinger (Zwi), 9. Martin Haring (Svk), 10. Fabian Lienhard (Zwi)

02-01: Centrumcross Surhuisterveen (Ned) C2

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Corné van Kessel (Ned), 3. Stan Godrie (Ned), 4. Twan van den Brand (Ned), 5. Gert-Jan Bosman (Ned), 6. Niels Wubben (Ned), 7. Patrick van Leeuwen (Ned), 8. Mariusz Gil (Pol), 9. Kenneth van Compernolle (Bel), 10. Martijn Budding (Ned)

01-01: GP Sven Nys (Bel) BPost Bank Trofee

1. Wout van Aert (Bel), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Gianni Vermeersch (Bel), 5. Sven Nys (Bel), 6. Rob Peeters (Bel), 7. Klaas Vantornout (Bel), 8. Joeri Adams (Bel), 9. Tom Meeusen (Bel), 10. Marcel Meisen (Dui)

30-12: Azencross Loenhout (Bel) BPost Bank Trofee

1. Wout van Aert (Bel), 2. Mathieu van der Poel (Ned), 3. Tom Meeusen (Bel), 4. Gianni Vermeersch (Bel), 5. Jan Denuwelaere (Bel), 6. Kevin Pauwels (Bel), 7. Tim Merlier (Bel), 8. Sven Nys (Bel), 9. Rob Peeters (Bel), 10. Vincent Bastaens (Bel)

28-12: Diegem (Bel) Superprestige

1. Mathieu van der Poel (Ned), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Kevin Pauwels (Bel), 4. Lars van der Haar (Ned), 5. David van der Poel (Ned), 6. Jens Adams (Bel), 7. Philipp Walsleben (Dui), 8. Corné van Kessel (Ned), 9. Vincent Basteans (Bel), 10. Gianni Vermeersch (Bel)

26-12: Heusden-Zolder (Bel) CDM

1. Lars van der Haar (Ned), 2. Kevin Pauwels (Bel), 3. Corné van Kessel (Ned), 4. Julien Taramarcaz (Zwi), 5. Philipp Walsleben (Dui), 6. David van der Poel (Ned), 7. Gianni Vermeersch (Bel), 8. Sascha Weber (Dui), 9. Martin Bina (Tsj), 10. Jens Adams (Bel)

21-12: Namen (Bel) CDM

1. Kevin Pauwels (Bel), 2. Lars van der Haar (Ned), 3. Philipp Walsleben (Dui), 4. Tom Meeusen (Bel), 5. Corné van Kessel (Ned), 6. Marcel Wildhaber (Zwi), 7. Rob Peeters (Bel), 8. Jens Adams (Bel), 9. Sascha Weber (Dui), 10. Julien Taramarcaz (Zwi)

20-12: Essen (Bel) BPost Bank Trofee

1. Wout van Aert (Bel), 2. Tom Meeusen (Bel), 3. Rob Peeters (Bel), 4. Kevin Pauwels (Bel), 5. Philipp Walsleben (Dui), 6. Gianni Vermeersch (Bel), 7. Sven Vanthourenhout (Bel), 8. Joeri Adams (Bel), 9. Jens Adams (Bel), 10. Tim Merlier (Bel)

14-12: Eschenbach (Zwi) C1

1. Sacha Weber (Dui), 2. Simon Zahner (Zwi), 3. David van der Poel (Ned), 4. Severin Saegesser (Zwi), 5. Marcel Wildhaber (Zwi), 6. Florian Vogel (Zwi), 7. Sven Vanthourenhout (Bel), 8. Thomas Paprstka (Tsj), 9. Vladimir Kyzivat (Tsj),  10. Patrick Gaudy (Bel)

14-12: Zilvermee